موج
کدخبر : ۲۶۶۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266834

صفارهرندی:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: 700 صفحه در فیس بوک که حاوی پیام های انقلاب اسلامی بود مسدود شد و اعتقاد آنها این بود در این صفحات، عربستان با جنایتکاران دنیا مقایسه شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد حسین صفار هرندی در همایش «رسانه در گذر انقلاب» که به میزبانی بسیج رسانه استان مازندران برگزار شد اظهار داشت: رسانه در بیداری انسان ها نقش مفیدی دارد و امروز از رسانه ها به عنوان یک قدرت در دنیا یاد می شود.

وی ادامه داد: اکنون دشمن به طوری برنامه ریزی کرده است تا از طریق فعالیت های رسانه ای بتواند در ایران نفوذ و نقشه های خود را پیاده کند و در این راستا 300 شبکه تلویزیونی به زبان فارسی علیه ایران اسلامی فعالیت می کنند.

صفار هرندی اذعان داشت: امروز کارکرد پیام ها و قدرت اخبار و اطلاع رسانی از توان بالایی برخوردار است و بسیاری از معادلات جهان با اطلاع رسانی و اخبار بر هم می خورد  و امروز آنهایی که مدعی تبادل آزاد هستند و جسارت به پیامبر را در این فضا آزاد می دانند اما پیام علیه منافقان را بد و مسدود می کنند.

وی تاکید کرد: با همه برنامه ریزی ها و دشمنی ها امروز تفکر انقلاب اسلامی در اکثر کشورها الگو قرار گرفته و تفکر مقاومت در حال رسوخ در کشورهای دیگر است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی در حال نورافشانی است و باید رسانه ای متناسب با نورافشانی انقلاب باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها