معاون وزیر راه و شهرسازی از تعیین و تکلیف پروژه های مسکن مهر تا پایان سال 1398 خبر داد و گفت: در حال پیگیری جهت جذب هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح خدمات در مسکن مهر هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد اصغری مهرآبادی در جلسه مسکن و شهرسازی مازندران اظهار داشت: به سرانجام رساندن مسکن های مهر سراسر کشور در الویت وزیر راه و شهرسازی بوده و به همین جهت جلسات مختلف برگزار شده است.

وی ادامه داد: تا کنون یک میلیون و 750 هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان شده است که اکثر آنها در دولت تدبیر و امید بوده است و روند تحویل پروژه های مسکن مهر ادامه نیز خواهد داشت.

مهرآبادی تصریح کرد: یکی از دلایل کندی تحویل مسکن مهر به متقاضیان عدم همکاری سایر ادارات و نهادها برای تسریع در رفع مشکلات بوده که امیدواریم در ادامه مسیر کمک کنند تا مسکن مهرها به زودی تعیین و تکلیف شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت:استانداری ها باید برای اتمام و تکمیل پروژه های مسکن مهر همت کنند ووزارت راه و شهرسازی نیز تا کنون 40 میلیارد تومان یارانه به بخش مسکن تزریق کرده است.

وی تاکید کرد:در لایحه بودجه سال 98 در حوزه مسکن بودجه خوبی در نظر گرفته شده است و پیشنهاد دادیم از فروش اراضی این وزارتخانه بتواند پروژه ها را اتمام بحشد.