مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از آغاز ثبت نام توزیع 40 هزار نهال بین شهروندان اصفهانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فروغ مرتضائی نژاد گفت: ثبت نام توزیع 40 هزار نهال بین شهروندان اصفهانی امسال با شعار "هر نهال، یک امید" از فردا تا 12 اسفندماه انجام می شود. 

وی با اشاره به اینکه شهرداری اصفهان در راستای ترویج سنت حسنه درختکاری، هر ساله نسبت به توزیع رایگان نهال بین شهروندان اقدام می کند، اظهار کرد: با توجه به استقبال شهروندان از طرح توزیع رایگان نهال جهت توسعه فضای سبز خصوصی و بهره مندی از مزایای زیست محیطی، فرهنگی و اجتماعی آن، برای پنجمین سال متوالی طرح ثبت نام الکترونیکی توزیع نهال در اصفهان اجرا می شود.

وی شعار هفته درختکاری امسال را "هر نهال، یک امید" عنوان کرد و گفت: 40 هزار نهال با هشت گونه، سرو ناز، پالونیا، توری، سیب، به، عناب، زیتون و خرمالو در این طرح بین مردم توزیع خواهد شد.

مرتضائی نژاد افزود: نوع نهال های انتخابی بر اساس درخواست های مردمی توزیع نهال در سال های گذشته و تعداد نهال های هر منطقه برای توزیع، بر اساس جمعیت هر منطقه در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان مهلت ثبت نام توزیع نهال را پنجم تا 12 اسفندماه عنوان و تصریح کرد: ثبت نام از طریق وبسایت سازمان پارک ها به آدرس Isfahan.ir/parkha و ربات  @mynahalbotصورت می گیرد و شهروندان می توانند از 15 تا 22 اسفندماه نهال خود را از محل های توزیع که در زمان ثبت نام مشخص شده است، دریافت کنند.