رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد از اجرای عموم نمایش "گل مراد" در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  کاظم قاسم زاده افزود : این نمایش توسط گروه تئاتر آیینه جنوب از شهرستان بندرعباس به اجرا درآمد که مورد استقبال عموم قرار گرفت.

وی افزود : نمایش "گل مراد" به نویسندگی محسن پور قاسمی و کارگردانی سیما پور سالاری به مدت سه روز در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری شهید حسن زاده اجرا شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان از آغاز به کار دومین رویداد عکاسی سالانه این شهرستان خبرداد.

دومین رویداد سالانه عکاسی رودان

 جلیل محمود زاده با اعلام این خبر افزود:  این رویداد با موضوعات مختلف عکاسی در زمینه های جشنواره ای و مسابقات عکاسی، عکاسی مستند خیابانی و مستند اجتماعی ، عکاسی موبایل و ادیت عکس در حال برگزاری است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از انجمن عکاسان رودان گفت : در این رویداد نمایشگاهی از منتخب ششمین جشن عکس هرمزگان  با 22 تک عکس و 3مجموعه عکس از 18 عکاس به نمایش گذاشته شده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان هدف از برگزاری چنین رویدادی را بالا بردن سطح آموزش و ارتقای دانش عکاسی برای علاقمندان هنر عکاسی شهرستان دانست و بیان کرد : این برنامه به مدت سه روز در مجتمع فرهنگی هنری شیخ طوسی شهرستان ادامه می یابد.

محمود زاده ادامه داد: در کارگاه های آموزشی از اساتید به نام استانی حسام الدین انصاریان، محمد بارکار و کیومرث خوش صفت، جهت تدریس و تعامل بیشتر عکاسان شهرستان و بهره گیری بیشتر از تجربیات آنان استفاده شده است.

وی اضافه کرد: این رویداد با همکاری کانون عکاسان شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودان برگزار شد.

گفتنی است: از دیگر برنامه های این رویداد برگزاری کارگاه آموزشی عکاسی دیجیتال بود که مورد استقبال عکاسان رودان قرار گرفت.