مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: 500 هزار پاکت نیکوکاری در مدارس استان اصفهان توزیع و جشن نیکوکاری امسال از پانزدهم اسفندماه با جمع‌آوری این پاکت‌ها آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور بیان داشت: جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه» در روزهای پانزدهم، شانزدهم و هفدهم اسفند همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه از هفته نخست اسفندماه، ۵۰۰ هزار پاکت نیکوکاری در میان دانش آموزان مدارس سراسر استان توزیع می‌شود، گفت: رویداد جشن نیکوکاری در روز پانزدهم اسفند با به صدا درآمدن زنگ نیکوکاری و جمع‌آوری پاکت‌های توزیع‌شده، آغاز می‌شود و اولین چراغ خیر و احسان در این رویداد بزرگ را دانش آموزان اصفهانی روشن خواهند کرد.

متین پور ادامه داد: جشن نیکوکاری، شانزدهم اسفندماه با برپایی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سراسر استان ادامه می‌یابد و در سومین روز خود در میعادگاه‌های نماز جمعه، فرصتی برای گستردن چتر نیکوکاری بر سر نیازمندان فراهم خواهد کرد.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تأکید کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردم در این جشن محدود به این سه روز نیست و خیر اندیشان گران‌قدر اصفهانی می‌توانند تا انتهای اسفندماه کمک‌های خود به‌ منظور رقم خوردن عید آبرومندانه‌ای برای همشهریان نیازمند خود را در اختیار این نهاد قرار دهند.

متین پور با اشاره به روش توزیع کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس، توضیح داد: مبالغ جمع‌آوری‌شده از دانش آموزان با همکاری مسئولان مدرسه در میان دانش آموزان نیازمند همان مدرسه با رعایت محرمانگی توزیع می‌شود و در مدارس برخوردار نیز با هماهنگی مسئولان مدرسه برای توزیع در میان دانش آموزان نیازمند سایر مدارس همان شهر در اختیار کمیته امداد قرار می‌گیرد.