سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: جشن ملی 100 زوج ناشنوا در قالب طرح ملی پیوند آسمانی در جوار مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان و سبک زندگی اسلامی جشن ملی 100 زوج ناشنوا روز جمعه 10 اسفند ماه در جوار مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان برگزار می شود.

وی افزود: این جشن بزرگ با شرکت 100 زوج ناشنوا از استان های خوزستان، سیستان و بلوچستان، مازندران، هرمزگان، یزد، اصفهان 10 اسفند ماه در سالن اجتماعات مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان برگزار می شود.

ایمان خواجه در ادامه خاطر نشان شد: براساس هماهنگی های به عمل امده و رایزنی های انجام شده نیز مقرر شده است تا بانک های ملی و ملت نیز به زوج های ناشنوایی که در این مراسم حضور دارند تسهیلات قرض الحسنه ارائه نمایند.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه اضافه کرد: این جشن بزرگ و ملی با محوریت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و همکاری کانون ناشنوایان استان، سازمان بهزیستی، اتاق اصناف استان، شهرداری اصفهان و... برگزار می شود.

گفتنی است؛ جشن ملی 100 زوج ناشنوا برای چهارمین سال متوالی است که توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و کانون ناشنوایان استان برگزار می شود.