سید محمد هادی سلیمانی:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میبد در این مراسم گفت: امروز دفاع از ولی خدا یک جبهه دفاع مقدس است و ما باید با دنبال کردن یک هدف از جایگاه ولایت فقیه در کشور دفاع کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد هادی سلیمانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میبد با اشاره به اینکه دفاع از حق در برابر باطل در چند جبهه صورت می گیرد افزود: یکی از این جبهه ها دفاع از تمامیت حق در برابر باطل است که جلوه آن را می توان در راهپیمایی ها و حضور مردم در مراسم های شهدا دید که با وجودی که مشکل های اقتصادی و سختی ها بیشتر شده مردم حضور خوبی در این مراسم ها و برنامه ها دارند.

وی دومین جبهه از دفاع حق در برابر باطل را دفاع از احکام دین خدا برشمرد که باید در شرایط جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به آن توجه داشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میبد در ادامه گفت: منظور از دفاع مقدستنها هشت سال جنگ نیست بلکه منظور دفاع از کلمه توحید است.

سلیمانی همچنین امنیت جامعه و دور بودن از درگیری ها را در سایه پرپر شدن جوانان در دفاع ولایت و ناموس و امنیت ذکر کرد و گفت : کسانی هستند که از امنیت موجود در کشور در کار، هنر، کاسبی، ورزش و درس خواندن حود استفاده می کنند، امنیت که از ریختن خون جوانان به دست می آید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها