دبیر اجرایی اولین همایش ملی عدالت اجتماعی و فرصت‌های برابر گفت:اولین همایش ملی عدالت اجتماعی و فرصت‌های برابر با حضورسخنگوی شورای نگهبان سوم اسفندماه در فلاورجان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی تقیان اظهار داشت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به عدالت اجتماعی و سفارش به مدیران و کارگزاران انقلاب اسلامی به مناسبت روز جهانی عدالت اجتماعی در یکم اسفندماه، این دبیرخانه به منظور پاسداشت و گرامیداشت این روز همایش را در سوم اسفندماه برگزار می‌کند.

وی افزود: از مهمترین محورهای این همایش، عدالت اجتماعی در منظر اسلام، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه عدالت اجتماعی، جوانان و عدالت اجتماعی، نقش عدالت اجتماعی در تولید ملی و اقتصاد مقاومتی می‌باشد.

تقیان با اشاره به اینکه در برگزاری این همایش همه هزینه‌ها توسط تشکل‌های مردمی و ظرفیت و پتاتسیل جوانان تأمین شده،‌ افزود: در راستای برگزاری همایش از جوانانی که در فراخوان مقالات علمی شرکت کرده‌ و حائز رتبه شده‌اند، تجلیل بعمل خواهد آمد.

وی گفت: مستندی نیز با موضوع عدالت اجتماعی، با محوریت آب و کشاورزی، وضعیت معیشت مردم و هویت جوانان تهیه و تولید شده که در روز برگزاری همایش رونمایی خواهد شد.

دبیر اجرایی اولین همایش ملی عدالت اجتماعی و فرصت‌های برابر، در پایان گفت: این همایش توسط دبیرخانه نقش جوانان در پیشرفت ایران اسلامی و با همکاری دستگاه‌های اجرایی و انتظامی استان اصفهان، شهرستان فلاورجان، سوم اسفندماه ساعت ۹ صبح در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان برگزار خواهد شد.