موج

رئیس کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی اصفهان:

رئیس کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی اصفهان گفت: استان اصفهان به عنوان صنعتی ترین استان کشور دارای پتانسیل بی نظیری در زمینه تشکل ها می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محسن پورسینا در هشتمین جلسه کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان به عنوان صنعتی ترین استان کشور دارای پتانسیل بی نظیری در زمینه تشکل ها می باشد، افزود: با تشکیل کمیسیون تشکل ها در اتاق اصفهان تلاش شد با ایجاد همگرایی بیشتر بین فعالان اقتصادی صنوف مختلف، بصورت هدفمند و با کمک پتانسیل های موجود دراتاق بازرگانی، بخشی از چالش ها و مشکلات اصناف مختلف را شناسایی و مرتفع نماییم.

 وی اظهارداشت: با تشکیل کمیسیون تشکل ها در اتاق اصفهان تلاش شد با ایجاد همگرایی بیشتر بین فعالان اقتصادی صنوف مختلف، بصورت هدفمند و با کمک پتانسیل های موجود دراتاق بازرگانی، بخشی از چالش ها و مشکلات اصناف مختلف را شناسایی و مرتفع نماییم.

رییس اتاق بازرگانی اصفهان نیز گفت: در چهار سال گذشته  تعاملات و همگرایی بسیار مناسبی بین اتاق بازرگانی، خانه صنعت  و معدن و شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان به منظور افزایش خدمت رسانی به بخش تولید و صنعت استان و همچنین کمک به رفع چالش های فعالان اقتصادی صورت گرفته است.

سیدعبدالوهاب سهل آبادی با بیان اهمیت کشور عراق به عنوان یکی از مهمترین بازارهای هدف صادراتی  و شرکای تجاری کشور تصریح کرد: حضور هدفمند و قوی در بازار عراق به واسطه قرابت های فرهنگی، مذهبی و سیاسی میان دو کشور ، می تواند نقش قابل توجهی در افزایش صادرات غیر نفتی و ارزآوری برای کشور و همچنین راهکار مناسبی برای رهایی شرکتهای داخلی از رکود حاکم بر بازارها باشد.

 وی افزایش تعرفه های گمرکی بر بسیاری از کالاهای ایرانی  و همچنین صادرات محصولات بعضا بی کیفیت از سوی برخی سودجویان  داخلی، به همراه انتقال ارز و دریافت ارز کالاهای صادراتی را از مهمترین  چالش های صادرات به این کشور عنوان و بر ضرورت تلاش دولتمردان برای رفع موانع موجود تاکید کرد.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در ادامه اقدامات و تلاش های شرکت شهرکهای صنعتی استان برای حمایت از فعالان اقتصادی و شرکت های تولیدی و صنعتی را ستودنی دانست و تصریح کرد: در چهار سال گذشته  تعاملات و همگرایی بسیار مناسبی بین اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن و شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان به منظور افزایش خدمت رسانی به بخش تولید و صنعت استان و همچنین کمک به رفع چالش های فعالان اقتصادی صورت گرفته است  و رویکرد اصلی این شرکت کمک حداکثری به واحدهای تولیدی در چارچوب قوانین و دستورالعمل های بالادستی بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها