نماینده منتخب مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی در بازدید از جمعیت هلال احمر کردستان ، جمعیت هلال احمر را خانه مردم توصیف کرد و تلاش در جهت پیشرفت و ارتقاء جمعیت هلال احمر را یکی از رسالتهای اصلی نمایندگان مجلس برشمرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، منصور مرادی در محل ستاد جمعیت هلال احمر کردستان حضور پیدانموده و ضمن بررسی امورات و مسائل جمعیت هلال احمر در جمع شورای معاونین ، از بخش های مختلف جمعیت بازدید بعمل آورد.

بازدید از مرکز فرماندهی عملیات (EOC)

منصور مرادی در ابتدای بازدید امروز ، به همراه مدیرعامل و معاونین جمعیت استان در مرکز فرماندهی عملیات استان حضور پیدا نمود و از نزدیک فعالیت نجاتگران و عوامل امدادی و نیز سامانه تجهیزات مونیتورینگ محورهای مواصلاتی را مورد بازدید قرار داد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان در این دیدار ضمن تقدیر از حضور ارزشمند نماینده مردم شریف استان و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در هلال احمر کردستان ، گزارش کاملی از نحوه فعالیت مرکز فرماندهی عملیات جمعیت استان و نحوه انجام فرآیند امورات جاری در مرکزEOC را ارائه نمود.

در ادامه بازدید  از مرکزEOC، عوامل امداد و نجات جمعیت استان مقدمات ارتباط از طریق ویدیو کنفرانس با مرکز فرماندهی عملیات مستقر در سازمان امداد و نجات کشور را فراهم نموده و طی آن منصور مرادی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر دقایقی را به گفت و گو ،  با چند تن از مدیران ارشد سازمان امداد و نجات کشور در خصوص امورات جاری امداد و نجات استان پرداختند.

برگزاری شورای معاونین جمعیت هلال احمر کردستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر در جمع شورای معاونین با حضور نماینده مردم شهرستانهای سروآباد و مریوان و عضو کمیسیون کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ، به تشریح وضعیت موجود استان کردستان پرداخت و بر ضرورت تقویت زیرساختهای امداد و نجات استان در جهت آمادگی مقابله با حوادث طبیعی و غیر طبیعی تاکید نمود .

محمدباقر محمدی افزایش پایگاههای امداد و نجات ، استانداردسازی انبارهای امداد و نجات ، ارتقاء تجهیزات تخصصی امداد و نجات ، ارتقاء ناوگان ترابری و حمل و نقل جمعیت هلال احمر استان را از اصلی ترین دغدغه های جمعیت هلال احمر کردستان برشمرد و از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خواست تا مثل همیشه اهتمام لازم در زمینه تحقق موارد اشاره شده را مبذول نمایند .

منصور مرادی : تلاش برای ارتقاء جمعیت ، تلاش برای ارائه خدمات بهینه به عموم مردم است 

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ، ضمن تقدیر از گزارش مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان در خصوص کمبودها و مشکلات جمعیت هلال احمر کردستان ، اظهار داشت :"جمعیت هلال احمر یک نهاد کاملا مردمی و عام المنفعه است و ارتقاء و پیشرفت جمعیت هلال احمر در تمامی سطوح و ابعاد باعث ارائه خدمات بیشتر و بهتر به عموم مردم خواهد گردید."

مرادی ، نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی را حامی مردم و همراه با جمعیت هلال احمر خواند و اذعان داشت که تمامی تلاش خود را در جهت اعتلاء جمعیت هلال احمر بکارخواهند بست .

وی همچنین  از جمعیت هلال احمر استان خواست که ارتباط مستمر خود با نمایندگان را حفظ نموده ، تا  با مشورت ،  همفکری و رایزنیهای لازم گامهای اساسی در جهت اعتلاء جمعیت هلال احمر استان برداشته شود .