فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز گفت: در دهه پنجم انقلاب قطعا فتنه ها پیچیده تر و ترفندهایش ترکیبی خواهد بود؛ بسیجیان باید به عنوان نگهبان انقلاب خود را آماده و به روز کند.

به گزارش خبرگزاری موج فارس، سرهنگ موسی زارعی فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج گفت: در دهه پنجم انقلاب قطعا فتنه ها پیچیده تر و ترفندهایش ترکیبی خواهد بود و بسیجیان باید به عنوان بازوان ولایت و نگهبان انقلاب و دستاوردهای آن است، باید خودش را آماده و به روز کند و به موقع عکس العمل نشان دهد.

زارعی تأکید کرد: فتنه های آینده فتنه های پیچیده است و برای مقابله با آن، باید بصیرت خود را افزایش دهیم، حرکتمان را علمی کنیم و توانمندی هایمان را بالا ببریم و بسیجیان باید به صورت نرم به حل مشکلات محل خودشان بپردازند و باید هوشیارتر باشیم.

وی با بیان اینکه در 22 بهمن، بار دیگر قدرت دست خدا را دیدیم که حمایت کرد از نیت بزرگ ایران که حماسه آفریدند تصریح کرد: 22بهمن 97، مثل 22 بهمن 57، چیزی شبیه معجزه بود و علی رغم همه مشکلاتی که این روزها در کشور شاهدیم، مخصوصا طی یک سال گذشته، از جمله مشکلات معیشتی و اتفاقاتی که از دی ماه سال گذشته در کشور پیش آمد و هزینه هایی که دشمنان برای فاصله انداختن بین مردم و بدنه حکومت کردند، باز هم شاهد بودیم که مردم یک بار دیگر به ندای رهبر و مقتدا و امامشان لبیک گفتند چراکه وعده های رهبرشان را ارجح بر وعده های پوچ استکبار می دانند و صداقت را در گفته های رهبرشان مشاهده کردند؛ در صحنه حاضر شدند و مشت محکمی را در دهان استکبار و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران زدند.

 به گفته زارعی، علی رغم اینکه دشمنان دوست نداشتند چهل سالگی انقلاب را ببینند، انقلاب ما چهل ساله شد و دردهه پنجم انقلاب، ان شاءالله شاهد شکوفایی انقلاب خوواهیم بود.

وی با تأکید بر اینکه حضور گسترده مردم و حمایت از رهبری، مسئولیت مسئولین را کم نمی کند اظهار داشت: مردم ثابت کردند پای انقلاب و رهبرشان ایستاده اند و خواهند ایستاد و هرچه که دشمنان یاوه سرائی کنند، برای ملت بزرگ ایران مفهومی ندارد.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز تصریح کرد: مسئولین باید به هوش و به گوش باشند و به فکر رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و جامعه باشند و در کنار مردم برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی بکوشند.

زارعی با بیان اینکه مردم عملا ثابت کردند که پای نظام و انقلاب هستند و ترفندهای دشمنان نتوانست آنها را از انقلابشان ناامید کند اظهار داشت: مردم در راهپیمایی 22بهمن ثابت کردند که می دانند اگر مشکلاتی هست، از انقلاب نیست. شاید از بعضی مدیران و مسئولین باشد که هنوز به این فکر نیفتاده اند که باید مشکلات مردم را حل کرد و دذر کنار مردم برای رفع مشکلات اسلام و امت اسلامی تلاش و کوشش کنند.

وی در ادامه به صحبت های اخیر رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت: صحبت های ترامپ بعد از راهپیمایی 22 بهمن، نشانه استیصال استکبار و ررئیس جمهور آمریکاست.

به گفته زارعی، از ابتدای انقلاب، رئیس جمهورهای متعددی آمدند با شعارهای ترامپ. اما آنها الآن کجا هستند؟ یا زیر خروارها خاک هستند یا از مدار خارج شده اند کسی به آنها محل نمی گذارد؛ اما انقلاب اسلامی چهل ساله شد.

فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز ضمن خاطرنشان کردن این نکته که انقلاب اسلامی ثابت و استوار و توانمند به مسیرش ادامه می دهد و چون مسیری الهی با اهداف متعالی است، ترامپ و امثال تو در این مسیر له خواهند شد تأکید کرد: قطعا هماهنگی های دشمنان بیشتر از 9دی ماه تا کنون نمی تواند باشد، اما مردم به فراخوان های آنها پشت کردند و نه گفتند به آنها و در 22 بهمن 97 مثل ابتدای پیروزی انقلاب، یک بار دیگر به جمهوری اسلامی آری گفتند.

وی بسیج را یکی از بازوان توانمند انقلاب اسلامی، در همه عرصه ها و زمینه ها دانست و گفت: هم انقلاب زائیده تفکر بسیج است و هم حرکت انقلابی در فکر بسیج است. هم بسیج بریا حفظ و ثبات انقلاب در صحنه است.