موج

با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور؛

با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشورافتتاح ایستگاه پمپاژ کمکی شماره دو اردستان و بهره برداری از چاه جدید در زواره انجام شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به هدف از اجرای این پروژ ه ها گفت:ایستگاه پمپاژ کمکی شماره 2 به منظور افزایش 18 لیتر در ثانیه ، ظرفیت انتقال آب  از طرح آبرسانی به اردستان با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال اجرایی شد.

ناصر اکبری اظهار داشت: شهرستان اردستان در منطقه کویری استان قرار دارد که بدلیل محدود بودن منابع آب محلی ، بعضا در فصل تابستان در تامین پایدار آب شرب مشترکین با چالش هایی مواجه می شد که با راه اندازی ایستگاه پمپاژ شماره 2 به ظرفیت انتقال آب طرح به اردستان افزوده می شود.

وی اعلام کرد: چاه جدید زواره با دبی 20 لیتر در ثانیه به منظور تامین پایدار آب شرب و مقابله با بحران کم آبی در شهر زواره با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

طرح های آبفا اردستان

اکبری با اشاره به پروژ ه های آبفا اردستان که در دهه فجر به بهره برداری رسیدند، خاطر نشان ساخت: در دهه فجر 8 پروژه در بخش آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال در شهرستان اردستان به بهره برداری رسید.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: توسعه فاز 2 شبکه آب شیرین اردستان و نصب شیرهای برداشت عمومی، اصلاح شبکه آب خیابان امام(ره) ،اجرای شبکه فاضلاب مجتمع 60 واحدی خیرین مسکن ساز ، بهره بردای از 2 باب آب انبار، اصلاح شبکه آب و انشعابات فرسوده مهاباد و توسعه شبکه آب شیرین و نصب شیرهای برداشت عمومی در مهاباد از دیگر پروژه هایی بود که در دهه فجر به بهره برداری رسیدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها