سازمان بسیج رسانه کردستان از همت والای خبرنگاران رسانه‌های استان در پوشش خوب حماسه حضور مردمی در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سازمان بسیج رسانه ای کردستان در بیانیه ای از پوشش خوب ومناسب ودرخور شان حضور مردم انقلابی کردستان در راهپیمایی 22 بهمن سال 97 توسط رسانه های استان تقدیر وتشکر کرد.

متن بیانیه که نسخه ای از آن به خبرگزاری موج کردستان ارسال شده است،به شرح زیر می باشد؛

به کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی چهل ساله شد و وارد حیات چهل و یکمین سال خود شد، اگر چه دشمنان از اول انقلاب تاکنون با توطئه‌ها و سنگ‌اندازی‌ می‌خواستند حیات انقلاب را بگیرند و تلاش می‌کردند تا این انقلاب را به انحراف و در نهایت آن را برانداز کنند اما با عنایت خداوند، مدیریت مدبرانه رهبری و حمایت مردمی به چهل سالگی رسید.

در قاموس ایرانیان، چهل سالگی اوج پختگی است و تجربیات زیادی را اندوخته است، حال که انقلاب ما با فراز و نشیب‌ها و سختی‌ها و گرفتاری‌هایی که در طول این سال‌ها برای آن ایجاد کرده‌اند به این سن از عمر بابرکت خود رسیده است، اکنون زمان آن است تا از تجریبات گذشته درس بگیریم و به سمت آینده‌ای بهتر و روشن‌تر حرکت کنیم.

امروز مردم کردستان هم به تبع از ملت غیرتمند ایران اسلامی در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند و با حضور باشکوه خود حماسه‌ای دیگر را رقم زدند، حماسه‌ای که دوستان را به آینده انقلاب امیدوار و دشمنان را سرخورده‌تر از گذشته خواهد کرد.

اما آنچه از اهمیت بیشتری برخوردار است، مخابره حماسه حضور مردم در جشن پیروزی انقلاب و غریو و غرش آنان بر سر دشمنان نظام علی‌الخصوص امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی است، که به همت والای خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های استان صورت گرفت و ما این را نوعی مقابله رسانه‌ای با رسانه‌های معاند نظام تلقی می‌کنیم که تلاش می‌کردند حضور مردم کم‌رنگ‌تر از گذشته شود.

سازمان بسیج رسانه استان کردستان برخود لازم می‌داند که قدردان اقدام بسیجی‌وار اصحاب رسانه استان باشد که امروز جلوه‌های وحدت‌بخش راهپیمایی 22 بهمن در تمامی شهرستان‌های کردستان را از دریچه دوربین‌ها و با قلم‌فرسایی در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب به تمام دنیا رساندند.