موج
کدخبر : ۲۶۴۵۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264555

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در کرمانشاه:

سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن در کرمانشاه گفت: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب شاهد بوده‌ایم که هر زمان دشمنان فشارهای خود را بیشتر کرده‌اند، مردم با توان بیشتری به حمایت از نظام پرداخته و اجازه نداده‌اند دشمنان به اهدافش برسند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حجت‌الاسلام محمد قمی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه بابیان این مطلب که با روی کار آمدن دولت ترامپ حس استکبارستیزی مردم ایران تقویت‌شده است، ابراز داشت: ملت ایران با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر ثابت کرد که نیاز به دلسوزی آمریکاییان ندارند و خودشان از پس مشکلاتشان برمی‌آیند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها هیچ خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نکرده است، خاطرنشان ساخت: در سال‌های اخیر شاهد بودیم که سران استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا بیش از گذشته در مورد انقلاب ما اظهارنظر کرده و به‌زعم خود برای ما دلسوزی می‌کنند، درحالی‌که ملت هوشیار و آگاه ایران نیازی به این دلسوزی‌ها ندارند.

حجت‌الاسلام قمی با تأکید بر اینکه در این 40 ساله هر جا مردم نقششان پررنگ بوده موفق بودیم و هرجایی که چشم امیدمان به خارج از کشور و بیگانگان بوده، ضربه خورده‌ایم، تصریح کرد: مردم استان کرمانشاه از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون با حضور در عرصه‌های مختلف از انقلاب و دستاوردهای آن دفاع کرده‌اند و از دستیابی به اهداف شومشان برای ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی بازداشته‌اند.

سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن در کرمانشاه اضافه کرد: استان کرمانشاه با تقدیم 9800 شهید در دوران دفاع مقدس و 15 شهید مدافع حرم دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده است و این حضور پرشور نیز برگ زرین دیگری بر افتخارات دیار تمدن پرور کرمانشاه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها