موج
کدخبر : ۲۶۴۳۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264371

وزیر کشور در رامسر :

وزیر کشور گفت: اسلام ، رهبری و ایستادگی مردم سبب تداوم انقلاب شده و 22بهمن بلند ترین قله انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عبدالرضا رحمانی فضلی در همایش شهری و روستایی استان مازندران در رامسر با بیان اینکه اعتقادات دینی نخستین عامل انقلاب بود گفت : امام (ره) به عنوان عنصر اصلی انقلاب تمام نگرش ها و سلیقه ها را به وحدت رساند و توانست همه را در مسیر اهداف انقلاب به پیش ببرد.

وی با بیان اینکه حفظ و تعالی کشور برای زمینه سازی ظهور یک وظیفه شرعی است اذعان داشت : جایگاه انسان به عنوان یک موجود با کرامت ، جانشین خداوند و کمال بی نهایت در انقلاب مطرح است و انقلاب ما مبتنی بر چنین انسانهایی است.

وی افزود : تغییرات در دنیا روزانه است و باید اقدامات ما روزانه بروز شود.

وزیر کشور با بیان اینکه اساس و اصل اسلام در نوع برداشت های مختلف است و تعدد تفکر طبیعی است گفت : ما در مسیر انقلاب از هیچ کس گدایی نمکنیم و هرکسی بخواهد بر خلاف ولایت و نظر مردمی که تابع ولایت هستند حرکت کند ایستادگی میکنیم.

رحمانی فضلی گفت : وزارت کشور اصلی ترین محور برای اعمال قانون در کشور است و مسئولیت وحدت بخشی را در جامعه دارد

این مسئول با بیان اینکه تسلط بر سرعت تغییرات و حرکت در مسیر تکنولوژی یک امر مهم برای نمایندگان وزارت کشور در استان و شهرستان و روستا است اذعان داشت : همه مسئولان باید از تجربه و تخصص عموم مردم برای بهره وری بهتر در مسیر رونق اقتصادی و اشتغال گام بردارند.

وی با بیان اینکه انقلابی بودن یعنی موفقیت در کار گفت : توجه به گذشته انقلاب باید عبرت آموزی و انگیزه به آینده را در مسئولان و مردم ایجاد کند.

وزیر کشور با بیان اینکه پس از مدتها برای اولین بار جهت استراحتی کوتاه و اقامت به رامسر آمدم گفت : فرماندار رامسر در طول 3روز اقامتم در این شهرستان فقط برایمان کار می تراشید و از پروژه ها و ظرفیت های منطقه بازدید و مواردی مطرح شد.

رحمانی فضلی گفت : سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در ساحل نباید در نهادهای مختلف بچرخد و باید همه موارد ساحل در استان مازندران یکپارچه شود.

وی افزود : همه اقدامات در کشور باید بر اساس قانون باشد و همه فساد و رانت در کشور بخاطر قانون گریزی است.

وزیر کشور با بیان اینکه مشارکت مردم باید واقعی باشد گفت : فرهنگ ورود مردم در پروژه های اقتصادی وجود ندارد و باید به دنبال ایجاد زیرساخت این مهم باشیم.

این مسئول گفت : مازندران با این همه ظرفیت و منابع نتوانسته به جایگاه واقعی خود برسد و این بحث ضعف بزرگ استان است

وی با بیان اینکه ما فریب جنگ روانی دشمنان را نمیخوریم گفت : ضعف در کشور وجود دارد و خودمان با اراده خودمان و پشتیبانی رهبری ضعف ها را جبران خواهیم کرد.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها