موج

در چهل سالگی انقلاب؛

با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، کلنگ احداث پاسگاه محیط بانی منطقه برخوردار شهرستان دلفان به زمین زده شد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، ساعاتی پیش و در آستانه چهل سالگی انقلاب، در مراسمی با حضور مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، حشمت بهمنی فرماندار دلفان، محمدرضا صفی‌خانی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مدیران شهرستانی، کلنگ احداث پاسگاه محیط بانی منطقه شکار و صید ممنوع چهار شاخ شهرستان دلفان به زمین زده شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، گفت: به منظور حفظ و حراست از محیط زیست منطقه چهار شاخ گرین، این پاسگاه محیط بانی به مساحت ۱۸۰ متر و در دو طبقه احداث خواهد شد.

پاسگاه محیط بانی چهار شاخ گرین در سال ۹۸ به بهره برداری می‌رسد

مهرداد فتحی بیرانوند، افزود: طبق برنامه زمان بندی، انشاالله این پاسگاه محیط بانی در سال ۹۸ و طی مراسمی افتتاح خواهد شد و به بهره برداری خواهد رسید.

طی سه سال گذشته، ۱۳ پاسگاه محیط بانی در لرستان احداث شده است

وی، تصریح کرد: با احداث پاسگاه چهار شاخ گرین، تعداد پاسگاه های محیط بانی احداث شده طی ۳ سال گذشته، به ۱۳ پاسگاه خواهد رسید که این آمار در مقایسه با سایر استان‌ها قابل ملاحظه است.

پاسگاه محیط بانی چهار شاخ گرین

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، گفت: از حضور میهمانان این آئین، به ویژه جناب آقای رستمیان نماینده مردم شریف سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، مهندس صفی‌خانی مدیرکل محترم صمت لرستان، مهندس بیرانوند مدیرکل پشتیبانی وزارت صمت، فرماندار محترم دلفان تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم احداث این پاسگاه در حفظ گونه های جانوری منطقه و حراست از محیط زیست شهرستان نقشی اثرگذار داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها