موج

در یک ویدئو کنفراس توسط معاون رئیس جمهوری انجام شد؛

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان از بهره‌برداری 10 پروژه‌ی میراث فرهنگی و گردشگری تا پایان سال خبر داد و افزود: حجم سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها بالغ‌بر 450 میلیارد ریال است که در 7 شهر از استان هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا برومند در آیین افتتاح شش پروژه که با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌صورت هم‌زمان و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شد، گفت: این  6 پروژه‌ به مناسبت دهه فجر و در 5 شهر استان هرمزگان (بندرعباس، میناب، سیریک، قشم و هرمز) به بهره‌برداری می‌رسد برای افتتاح انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت اشتغال‌زایی این پروژه‌ها در حدود 142 نفر است، اظهار داشت: این پروژه ها به شکل هم زمان و توسط معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و از طریق ویدئوکنفرانس انجام خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان با اشاره به اینکه حجم سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها بالغ‌بر 298 میلیارد ریال است، تصریح کرد: زیربنای این پروژه‌ها درمجموع 10 هزار و 287 مترمربع خواهد و شامل یک هتل 4 ستاره، یک هتل آپارتمان، یک سفره‌خانه سنتی، یک هتل 3 ستاره و یک اقامتگاه سنتی و بوم گردی است.

گفتنی است، این ویدئو کنفرانس در مجتمع اقامتی، تفریحی و گردشگری صدف میناب برگزار شد.

برومند در خصوص هتل سه ستاره که در در مجتمع اقامتی، تفریحی و گردشگری صدف میناب واقع شده، گفت: حجم سرمایه‌گذاری این پروژه بالغ‌بر 30 میلیارد ریال بوده و در مساحتی بالغ‌بر 4 هزار مترمربع ساخته‌شده است.

وی ادامه داد: این هتل دارای 30 اتاق و 70 تختخواب است و زمینه اشتغال 30 نفر را به‌طور مستقیم فراهم خواهد کرد.

افتتاح 10 پروژه تا پایان سال جاری در هرمزگان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود از بهره‌برداری 10 پروژه‌ی میراث فرهنگی و گردشگری در هرمزگان و تا پایان سال خبر داد و افزود: حجم سرمایه‌گذاری این پروژه‌ها بالغ‌بر 450 میلیارد ریال است که در 7 شهر از استان هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد.

برومند در پایان اضافه کرد: این پروژه‌ها درمجموع 20 هزار مترمربع مساحت دارند و برای 200 نفر فرصت اشتغال ایجاد خواهند کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها