دادستان کل کشورگفت: بخشنامه‌ای به مراکز قضایی استان‌ها ابلاغ شد تا برای کاهش مشکلات اقتصادی از هیچگونه کمک و همکاری دریغ نکنند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور در ابتدای سفر به گیلان در فرودگاه رشت با اشاره به مشکلات و شرایط خاص اقتصادی کشور گفت: شرایط امروز به گونه‌ای است که هماهنگی و تعامل قوای سه گانه برای بهبود وضعیت زندگی و معیشت مردم لازم و ضروری است.

وی به مشکلات عرصه‌های مختلف تولید، توزیع و نرخ گذاری کالا‌ها اشاره کرد و افزود: برای شناسایی عوامل موثر در تعطیلی برخی کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی و جلوگیری از بیکار شدن کارکنان و کارگران این کارخانه‌ها کمک به دولت ضروری است.

دادستان کل کشور گفت: قوه قضاییه و دادستانی کل کشور برای ساماندهی اوضاع اقتصادی و رسیدگی به وضعیت معیشت مردم کمک و همکاری با قوای دیگر را دستور کار خود قرارداده است.

منتظری خاطرنشان کرد: ازسوی رییس قوه قضاییه و دادستانی کل در بخشنامه‌ای به مراکز قضایی استان‌ها ابلاغ شد تا برای کاهش و به حداقل رساندن مشکلات اقتصادی مردم در کنار دیگر مسئولان، به ویژه مدیران اجرایی استان‌ها از هیچگونه کمک و همکاری دریغ نکنند.

دادستان کل کشور هدف سفر به گیلان را نیز شرکت و سخنرانی در مراسم یادواره شهدای آستانه اشرفیه اعلام کرد.