رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به افتتاح یک هزار و 700 مسکن محرومان در گیلان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: دهه فجر جاری تعداد 220 مسکن محرومان در گیلان افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، پرویز فتاح امشب در دیدار با آیت الله فلاحتی اظهار کرد: حمایت و تذکرات حضرتعالی در گذشته برای ما وجود داشته و امیدواریم همچنان تداوم پیدا کند.

وی به اعمال تحریم ها علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: به فضل الهی در حال عبور از شرایط سخت هستیم و کمر تحریم ها شکسته شده است.

پرویز فتاح امشب در دیدار با آیت الله فلاحتی

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه دشمن شکست را پذیرفته و سر تعظیم فرود آورده است، تصریح کرد: این پیروزی متعلق به نظام است.

فتاح، مددجویان زیر پوشش این نهاد را جزو ضعیف ترین افراد جامعه خواند و بیان کرد: بیشترین مقاومت در مقابل تحریم ها متعلق به این قشر است.

وی با اشاره به اینکه دشمن به هدف خود نرسیده است، بیان کرد: موفقیت در برابر اعمال تحریم ها به لطف خداوند، درایت رهبری و بزرگواری مردم ایران تحقق پیدا کرده است.

پرویز فتاح امشب در دیدار با آیت الله فلاحتی

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به وجود وفاق ملی مسئولان و دستگاه های مختلف در حمایت از مددجویان این نهاد اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی به طور یکپارچه از کمیته امداد حمایت می کند ضمن اینکه دولت با توجه به شرایط سخت، امسال بودجه ما را به طور کامل پرداخته است.

فتاح از افتتاح ۲۲۰ خانه محرومان در دهه فجر جاری در گیلان خبر داد و یادآور شد: سال گذشته با اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار توسط محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تعداد یک هزار و ۷۰۰ مسکن محرومان در استان افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه وام اشتغال مددجویان گیلان صددرصد جذب شده است، اظهار کرد: سقف بعضی از تسهیلات برای مددجویان کمیته امداد گیلان برداشته شده و امیدوارم اخبار بسیار خوبی از این استان داشته باشیم.