موج

آیت الله فلاحتی :

نماینده ولی فقیه در گیلان بااشاره به توزیع گوشت منجمد گفت: ثبت‌نام توزیع گوشت اینترنتی نشان دهنده بی‌کفایتی بعضی از مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در جلسه بررسی مشکل رانندگان تاکسی شهر رشت با حضور جمعی از مسئولان و نمایندگان راننده تاکسی‌ها با اشاره به ارائه مطالب عاقلانه به منظور برطرف کردن مشکل این قشر از جامعه اظهار کرد: امروز باید بپذیریم پیشرفت‌های جدیدی در عرصه ناوگان حمل و نقل و جابه‌جایی مسافر ایجاد شده است.
آیت الله فلاحتی در جلسه بررسی مشکلات رانندگان تاکسی
وی، یکی از مشکلات عمده در جامعه را کمبود فضای اشتغال عنوان کرد و افزود: خانواده‌ها تلاش می‌کنند لقمه حلال سر سفره خود ببرند و در این راستا بیکاری درد جامعه است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه مشکل بیکاری فرزندان تحصیلکرده بیکار مشکل خانواده‌ها است، تصریح کرد: والدین خودرویی در اختیار فرزندان قرار می‌دهند تا بتوانند درآمدی برای خود کسب کنند.
آیت‌الله فلاحتی بر اجرای طرح‌های مختلف در راستای افزایش جذب مسافر توسط رانندگان تاکسی تأکید کرد و گفت: رانندگان تاکسی برای جابه‌جایی مسافر تنها به ایستایی در ایستگاه‌ها بسنده نکنند و در تمام نقاط شهر حضور داشته باشند.

تأکید بر قانونمند شدن تاکسی‌یارها

وی، پذیرش مسافر از طریق اینترنت را یکی از روش‌ها برای تاکسی‌ها برشمرد و بیان کرد: حرکت گردشی در سطح شهر می‌تواند یکی از روش‌ها برای جذب مسافر باشد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر قانونمند شدن تاکسی‌یارها در راستای کمک به پلیس راهور، خاطرنشان کرد: اجرای طرح تاکسی‌یار باید از پشتوانه قضایی برخوردار باشد.
آیت‌الله فلاحتی، خواستار بررسی عمیق مشکل رانندگان تاکسی شهر رشت شد و اظهار کرد: نخستین و اساسی‌ترین اقدام این است که در ایستگاه‌های تاکسی خودروهای مسافربر شخصی نباشد.
وی، نظارت ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی در ایستگاه‌های تاکسی را مهم عنوان کرد و افزود: تعداد ۸۵ ایستگاه تاکسی در سطح رشت وجود دارد و ۳۰ ایستگاه از اهمیت بیشتری برخوردار است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی باید در عرصه حضور فیزیکی داشته باشد، تصریح کرد: البته مدارا با مردم موضوع مهم و نخست است.
آیت‌الله فلاحتی بر تامین قطعات مورد نیاز رانندگان تاکسی توسط مسئولان مربوطه تاکید کرد و گفت: نرخ کرایه تاکسی‌ها باید واقعی‌سازی شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان، خواستار اولویت‌بندی مشکل رانندگان تاکسی شهر رشت شد

آیت الله فلاحتی در جلسه بررسی مشکلات رانندگان تاکسی
وی مسأله بازار، ترافیک شهری و مشکل رانندگان تاکسی را سه معضل اساسی شهر رشت برشمرد و بیان کرد: قفل شدن نقطه مرکزی شهر موجب ایجاد ترافیک در نقاط دیگر رشت می‌شود.
نماینده ولی فقیه در گیلان، خواستار اولویت‌بندی مشکل رانندگان تاکسی شهر رشت شد و خاطرنشان کرد: مسئولان شهری و اعضای شورای شهر می‌توانند از طریق تفاهم با بانک‌ها خودروهای جدید را جایگزین ناوگان فرسوده کنند.
آیت‌الله فلاحتی تصریح کرد: امیدوارم اعضای شورای شهر رشت از قبل برای برطرف کردن مشکلات شهری تدابیری بیاندیشند و دیگر نگوییم اعضای شورا همچنان می‌خواهند برنامه‌هایی را اجرا کنند.
وی در ادامه با اشاره به فروش اینترنتی گوشت ، بیان کرد: ثبت‌نام برای توزیع گوشت به صورت اینترنتی برای مردم ما زشت است و این امر بی‌کفایتی برخی از مسئولان را نشان می‌دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها