موج

مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه یزد:

مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد بیان کرد:بعد ازپیروزی انقلاب و امروز شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلف توسط جوانان مومن و انقلابی این مرز و بوم هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام عباس سبحانیان در نشست بصیرتی مسئولان و مردم مهریز افزود: این چالش باعث می شود تا از ظرفیت های واقعی کشور در راستای پیشبرد اهداف انقلاب استفاده نشود.

وی اضافه کرد: دهه فجر فرصت خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب و بررسی نقاط ضعف و مشکلات است و لازم است فاصله مسئولان و مردم به حداقل برسد.

وی ادامه داد: وجود فاصله بین مردم و مسئولان در نظام اسلامی پذیرفته شدنی نیست و باید برای حل مشکلات اقتصادی همه همکاری کنند.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: دشمنان پس از پیروزی انقلاب در چهار دهه گذشته از هیچ دشمنی علیه نظام فروگذار نکردند و به حول قوه الهی به هیچ یک از اهداف شوم خود هم نرسیده اند.

سبحانیان، ایجاد حس خودباوری و عزت نفس را از دستاوردهای مهم انقلاب برشمرد و یادآور شد: قبل از انقلاب اینگونه به مسئولان و مردم القاء شده بود که ایران توان ساخت هیچ وسیله ای را ندارد و چطور می تواند استقلال داشته باشد.

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب و امروز شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلف توسط جوانان انقلابی این مرز و بوم هستیم.

مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد گفت: امروز همه مردم و مسئولان باید قدردان نعمت آزادی و استقلال سیاسی کشور باشند و از این نعمت در راستای منافع شخصی و اهداف متضاد با اسلام و قرآن سوء استفاده نشود.

سبحانیان بهره گیری از ظرفیت های نظام و داشتن هوشیاری و بصیرت در برابر دشمنان انقلاب اسلامی را درسایه همت مورد تاکید قرار داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها