بهرام سلیمانی گفت: با توجه به اینکه در ایام مبارک دهه فجر قرار داریم، بخشداران دقت کنند در سخنرانی‌ها و ... خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه به‌خوبی تبیین شود و از دستاوردهای دولت در منطقه به‌خوبی دفاع گردد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل دفتر امور سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه در نشست با بخشداران کرمانشاه ابراز داشت: مدیریت مسائل در بخشداری‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که افراد لزومی به مراجعه به سطوح دیگر نظیر فرمانداری و به‌ویژه استانداری نداشته باشند.

سلیمانی با تأکید بر اینکه افزایش اعتماد مردم به نظام و دولت باید در دستور کار باشد، خاطرنشان ساخت: بخشداران به‌عنوان مسئولانی که نزدیک‌ترین ارتباط را با بدنه اجتماعی شهرستان‌ها دارند، باید بامهارت هر چه تمام‌تر، ارتباط صمیمانه با مردم برقرار نمایند و با درک صحیح از نیازهای واقعی مردم، تلاش بیشتری در جهت تحقق این نیازها از خود نشان دهند.

مدیرکل انتخابات استانداری کرمانشاه اعلام داشت: بخشداران استان کرمانشاه می‌بایست تمرکز جدی بر توسعه روستایی داشته باشند و از فرصت تسهیلات روستایی و عشایری نهایت بهره را ببرند، همچنین ضمن تعامل سازنده، بر دهیاری‌ها و اعتبارات دهیاری‌ها نظارت دقیق و جدی داشته باشند.

محیط روستاهای کرمانشاه را در ایام نوروز زیبا کنید

بهرام سلیمانی گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و مراجعه مسافرین و گردشگران به مناطق روستایی، نسبت به زیباسازی محیط روستاها اهتمام لازم صورت گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: باید پیش از اینکه پروژه‌ای در دستور کار قرار گیرد، هماهنگی لازم با فرمانداری و دفاتر ذی‌ربط در استانداری به عمل آید تا اولاً از توجیه اقتصادی طرح اطمینان حاصل شود و ثانیاً از ایجاد هزینه‌های معنوی ناشی از عدم تحقق وعده‌ها جلوگیری شود.

مدیرکل دفتر امور سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه با تأکید بر اینکه در بحث جابجایی، ادغام و تفکیک روستاها قبل از هر اقدامی از طریق تقسیمات کشوری اقدام شود، اظهار داشت: با توجه به انتصابات جدیدی که در حوزه بخشداران صورت گرفته، درصدد برگزاری دوره‌های آموزشی هستیم و درصورتی‌که ضرورت آگاهی از برخی مطالب احساس می‌شود، پیشنهاد داده شود تا نسبت به برگزاری دوره‌های لازم، اقدام کنیم.