موج

سید رضا لاله زاری:

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد:این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله ساخت مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، ساخت فضاهای جانبی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و حصارکشی منازل مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان بابیان اینکه این نهاد تأمین سرپناه مطمئن و فراهم کردن محلی امن برای آسایش و گذران زندگی مدد جویان تحت حمایت را همواره در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار داده است، گفت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله ساخت مسکن برای مددجویان فاقد مسکن ، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، ساخت فضاهای جانبی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و حصارکشی منازل مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

سید رضا لاله زاری، افزود:  طی 40سال گذشته 44 میلیارد و 800 میلیون تومان در بخش مسکن مددجویان هزینه شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان با اشاره به رویکرد کمیته امداد در ارائه خدمات مسکن به نیازمندان گفت: تأمین مسکن نیازمندان با رعایت الگوی اسلامی ایرانی از طریق کمک به تعمیرات، بهسازی، مقاوم‌سازی، ساخت، خرید، ودیعه و اجاره واحدهای مسکونی با اولویت تعمیرات، بهسازی و مقاوم‌سازی است.

وی با اشاره بر رعایت خانواده محوری در کمک به اسکان سالمندان وزنان سرپرست خانوار با تأکید بر هم‌جواری آن‌ها با سایر اعضای خانواده، ادامه داد: کمیته امداد اولویت تأمین مسکن را برای مددجویان مناطق روستایی، محروم، شهرستان‌های زیر 100 هزار نفر جمعیت و مناطق در معرض آسیب بلایای طبیعی و ایجاد مشوق‌های لازم برای مهاجرت معکوس قرار داده است.

لاله زاری بابیان اینکه اسکان خانوارهای تحت حمایت با رعایت ملاحظات اخلاقی، فرهنگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی انجام می‌شود، افزود: این نهاد همواره در تلاش است تا الگوی مسکن مناسب خانوار و متناسب با اقلیم را در ساخت و خرید مسکن مددجویان تحت حمایت رعایت کند.

وی یادآور شد: ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت با مشارکت خیران ، فعالان عرصه صنعت ساختمان و مؤسسات دولتی و غیردولتی مرتبط با امر مسکن و همچنین نقش‌آفرینی ویژه خانوارهای تحت حمایت امکان‌پذیر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها