موج

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فارس در گفت و گو با موج:

جانشین سپاه فارس در قرارگاه پیشرفت و آبادانی فارس گفت: سهم قرارگاه پیشرفت و آبادانی فارس از پروژه های محرومیت زدایی دهه فجر، 156 پروژه است.

سید مجتبی سرورزاده جانشین فرمانده ارشد سپاه در قرارگاه پیشرفت و آبادانی فارس در گفت و گو با موج از طرح های محرومیت زدایی این قرارگاه در دهه فجر گفت و با اشاره به افتتاح همزمان چهل هزار پروژه محرومیت زدایی در کشور که از طریق ویدئو کنفرانس با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد اظهار داشت: سهم قرارگاه پیشرفت و آبادانی فارس از پروژه های محرومیت زدایی دهه فجر، 156 پروژه است.

وی با تصریح بر اینکه 82 پروژه از این تعداد به ارزش ریالی 3 میلیارد و پانصد میلیون تومان را آغاز کرده که به صورت میانگین  تا کنون پیشرفتی 15 درصدی داشته اند تأکید کرد: مابقی این پروژه ها در طول مدتی که سردار فرمانده سپاه فجر مقرر کردند، به اتمام خواهد رسید.

به گفته سرور زاده، در زمینه اشتغال هم 78 پروژه با اعتباری بالغ بر 850 میلیون تومان در دست کار است.

جانشین فرمانده سپاه فارس در قرارگاه پیشرفت و آبادانی فارس همچنین دستاورد این قرارگاه در دهه فجر را افتتاح 63 پروژه عمرانی عنوان کرد و گفت: همچنین طبق برنامه ریزی های به عمل آمده قرار است تعداد 45 پروژه نیز در این دهه آغاز به کار شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها