رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج گفت: مجتمع تجاری – خدماتی میدان مولوی سنندج در هفت طبقه در حال احداث است که تا کنون 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شهردار سنندج بهمراه جمعی از مدیران شهرداری از روند اجرایی احداث میدان مولوی بازدید نمودند.

فرشاد منبری در گفتگو با خبرنگار موج کردستان، اظهار داشت: مجتمع تجاری - خدماتی میدان مولوی سنندج  یکی از پروژه مشارکتی  این سازمان با بخش خصوصی است.

 رئیس  سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج گفت: این پروژه در راستای افزایش مشارکت بخش خصوصی در عمران و آبادانی  سطح شهر، توسعه فعالیتهای سرمایه گذاری و ایجاد درآمد پایدار در حال احداث است.

وی  از پیشرفت 65 درصدی پروژه مجتمع تجاری – خدماتی میدان مولوی خبر داد و گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت 396 متر در حال احداث است .

 منبری اعلام کرد: این پروژه در 7 طبقه سازه ای در حال احداث است که شامل یک طبقه زیر زمین با کاربری تجاری، طبقه همکف واول دارای کاربری تجاری و دیگر طبقات دارای کاربری خدماتی است.

رئیس  سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سنندج ابراز امیدواری نمود: سال آینده بتوانیم نسبت به تکمیل و افتتاح این مجتمع تجاری – خدماتی اقدام نماییم.