امام‌جمعه خمینی شهر خطاب به دختران دانش آموز گفت: مراقب چادر وحجاب خود باشید چون دشمن از این ارزش هراس شدیدی به دل دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از خمینی شهر، آیت الله عباس رحیمی در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه درخمینی شهر گفت: مراقب چادر وحجاب خود باشید امروزه دشمن از حجاب وعفت زنان جامعه ما هراس شدیدی دارد تا آنجا که چادر از سر زن خبرنگار مسلمان مرضیه هاشمی می کشد.

وی بیان داشت: برای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که  اکنون به چهل سالگی رسیده است گروه های فراوانی برای به بار نشستن این انقلاب زحمت کشیدند و جوانان عزیزی جانهای خود را در راه این فدا کردند.

امام جمعه خمینی شهر با بیان‌اینکه برخی فکر می کنند چادر ننگ وعار است، افزود: با صحبتهای برخی افراد تحت تاثیر قرار نگیرید چادر یک ارزش برای زنان است اگر توانستید ارزشها را حفظ کنید مسلما حافظ این نظام وانقلاب و مملکتی که متعلق به شماست نیز خواهید بود.

رییس آموزش پرورش شهرستان خمینی شهر نیز در ادامه گفت:  امروز جمع شده ایم تا  ورود رهبر کبیر انقلاب را که در روز ۱۲ بهمن سال ۵۷قدم به ایران گذاشت را گرامی بداریم.

 باقری اظهار کرد:امام با درایت وبرنامه ریزی که بر روح نوجوانان و جوانان گذاشت توانستند در ۸ سال جنگ تحمیلی بهترین مدیریت را داشته باشند.

وی تاکید کرد: خونهای جوانان و مردان وزنان و دانش آموزانی  که برای به ثمر نشستن انقلاب ریخته شد باعث گردید ریشه های انقلاب پایدارتر شود و استحکام این نظام قطعیت یابد.

باقری به دانش آموزان هشدار داد:  عزیزان من بدانید هدف دشمن از ارائه شبکه های اجتماعی این است که مطالبی را به شما القاء کند که در این چهل سال هیچ خدمتی از سوی مسئوولان نظام صورت نپذیرفته است ، در حالیکه در ۸ سال جنگ تمام کشورها با تمام امکانات مقابل ایران ایستادند وسرانجام شکست سختی خوردند.

 رییس آموزش پرورش شهرستان خمینی شهر به آخرین حربه آمریکا که تحربم اقتصادی است اشاره کردو افزود: اگر نگاهی به  امکانات آموزشی داشته باشیم پیشرفت چشمگیر آموزشی را به وضوح شاهدیم قبل از انقلاب اکثر شهرهای کوچک و روستاها از داشتن مدرسه محروم بودند اما به برکت انقلاب علم آموزی برای همه آسان گردیدودانشمندان جوان بسیاری تحویل این انقلاب شده است.