موج

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عصر امروز در مراسم افتتاح همزمان 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در سنندج، خدمات این نهاد انقلابی را دراستان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان،سردار محمدحسین رجبی در افتتاح همزمان 40 هزار پروژه  محرومیت زدایی در سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس در سنندج گفت: ظرف چند سال گذشته تعداد6000 پروژه در کردستان تحویل ودر حال حاضر توسط مردم استان در حال بهره برداری می باشد.

وی افزود:این پروژه ها تماما زودبازده، عام المنفعه وکم هزینه هستند که سوای از پروژه های احداثی توسط قرارگاه خاتم النبیاء می باشند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه با اشاره به سهم استان کردستان در این پروژه ها اظهارداشت: سهمیه استان در اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی برای سال آینده را یک هزار و 200 پروژه اعلام کرده بودند که بنده در همایش فرماندهان در مشهد اعلام آمادگی کردیم که این آمار را تا 2 هزار پروژه افزایش دهیم.

رجبی با بیان اینکه زمینه برای یک کار جهشی در کردستان وجود دارد،گفت: استان کردستان در حوزه محرومیت‌زدایی، استان اول کشور است و اگرچه این مهم از موفقیت‌های سپاه و بسیج است اما درصد محرومیت در کردستان به اندازه‌ای بالاست که جای کار زیادی دارد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود از تلاشهای صداوسیمای مرکز کردستان در انعکاس فعالیتهای سپاه وبسیج تشکر نمود وخاطر نشان کرد: ارائه خدمات به گونه ای بوده است که حتی بر روی مهاجرت معکوس روستاییان به محل زندگی خود تاثیرداشته واین نمود خدمت در جمهوری اسلامی است.

وی در پایان از شروع بکار و آغاز ساخت 2500 خانه مدد جویی در استان کردستان خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال 170 خانه از این تعهدات را افتتاح و تحویل خانواده مددجویان می نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها