موج

همزمان با چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی انجام می شود؛

سرپرست فرمانداری رودسر در آیین نواخته شدن گلبانگ انقلاب اسلامی به سرمایه‌گذاری بیش از ۶۳ میلیارد تومانی این شهرستان برای افتتاح و بهره‌برداری از ۲۰۲پروژه عمرانی و عام المنفعه همزمان با چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیین نواخته شدن گلبانگ انقلاب اسلامی با حضور سرپرست فرمانداری در مدرسه شهید چمران رودسر برگزار شد .

علی وارسته بهدانی سرپرست فرمانداری رودسر در این مراسم با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب، گفت: خدا را شاکریم که با وجود همه فراز و نشیب‌ها امروز چهل سالگی انقلاب را جشن می گیریم.

وی افزود با بیان اینکه  به رغم همه مشکلات انقلاب اسلامی به بلوغ و عقلانیت رسیده است، افزود: دهه فجر درهای پیروزی را به روی ملت گشود و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

یادمان استاندار شهید مهندس علی انصاری

وی در ادامه به سرمایه‌گذاری بیش از ۶۳ میلیارد تومانی این شهرستان برای افتتاح و بهره‌برداری از ۲۰۲پروژه عمرانی و عام المنفعه همزمان با چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

همچنین همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولین شهرستان یادمان استاندار شهید مهندس علی انصاری در گلزار شهداء رودسر افتتاح و به بهره برداری رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها