موج

استاندار کرمانشاه در پاسخ به موج:

هوشنگ بازوند در نشست خبری دهه فجر، در پاسخ به خبرنگار موج گفت: مقدمات برگزاری مناقصه شرکت‌های متقاضی فروش ماهیانه 5/2 میلیون لیتر سوخت یارانه‌ای ویژه روستاهای مرزنشین آماده است و به‌زودی این طرح با رویکرد شرکت‌های بومی و تعاونی برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در این نشست ضمن تأکید نگاه ویژه نظام جمهوری اسلامی بر رفع محرومیت‌زدایی از تمامی اقشار کشور، ابراز داشت: دولت امسال با نگاه ویژه مناطق مرزنشین، ماهانه 5/2 میلیون لیتر سوخت یارانه‌ای را به کرمانشاه اختصاص داده که بلافاصله پس از مشخص شدن شرکت‌های متقاضی که البته سرمایه‌گذاران بومی و تعاونی‌ها در اولویت طرح فروش 5/2 میلیون لیتر سوخت یارانه‌ای مناطق مرزنشین کرمانشاه قرارگرفته‌اند، مناقصه برگزار و مراحل واگذاری سوخت انجام خواهد گرفت.

استاندار کرمانشاه

بازوند در ادامه محرومیت‌زدایی را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است برشمرد و خاطرنشان ساخت: این حقیقتی انکارناپذیر است که به‌رغم 40 سال تلاش‌های مختلف، نظامی، فرهنگی، اجتماعی و ... دشمن، دستاوردهای انقلاب در حوزه توسعه زیرساخت‌ها بسیار عظیم بوده است و این مهم می‌طلبد که رسانه‌ها خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم بیان کنند.

استاندار کرمانشاه به پیشرفت‌های چشم‌گیر کشور از پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در عرصه‌های مختلفی همچون برق، نیروگاه‌های اتمی و فرآورده‌های آن، رشد قابل‌توجه سلول‌های خورشیدی و ... اشاره کرد و گفت: امروزه ایران اسلامی درزمینهٔ تولید برق از رتبه ۳۸ در دنیا به رتبه ۱۴ در دنیا رسیده است.

مقام عالی کرمانشاه حضور دائمی و باشکوه مردم در تمامی صحنه‌ها‌ یکی دیگر از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی عنوان کرد و تصریح کرد: واقع امر این است که برای خدمت هر چه بیشتر به این مردم نجیب، مدیران جهادی و تلاش‌گر می‌خواهد و این مهم بدان معنا است که مدیریت جهادی یعنی تسهیل گری درروند اداری و سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی کشور و کرمانشاه.

بازوند در ادامه توسعه آزادراه‌ها گامی مهم در مسیر تسهیل درروند حمل‌ونقل استان و کاهش تصادفات جاده‌ای برشمرد و افزود: عملیات اجرایی آزادراه کرمانشاه به حمیل با ۱۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار به‌زودی و با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می‌شود و این پروژه مهم از پلیس‌راه بیستون آغاز و در ادامه به حمیل متصل می‌شود و به‌نوبه خود می‌تواند گامی مؤثر در مسیر توسعه راه‌ها همچون توجه ویژه به مناطق مرزنشین کرمانشاه به شمار رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها