موج

بە مناسبت آغاز دهە فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

بهمن مرادنیا استاندار کردستان در پیامی فرارسیدن دهە فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را بە آحاد مردم شریف، با فرهنگ و متدین استان کردستان تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان،متن پیام بهمن مرادنیا که نسخه ای از آن به دفتر خبرگزاری ارسال شده است بدین شرح می باشد:

مردم فرهنگ ‌مدار و متدین استان کردستان؛

اینک کە در آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و بە برکت اندیشە های تابناک امام راحل، خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری و دولت های مختلف پس از انقلاب اسلامی، علیرغم کینەورزی دشمنان بە الگویی موفق توسعە در میان کشورهای جهان اسلام تبدیل شدە است و با حضور جوانان مستعد و امکانات خدادادی پلەهای ترقی و پیشرفت یکی پس از دیگری فتح خواهد شد.

جا دارد در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی مراتب سپاس و قدردانی خود را نثار شما مردم شریف کردستان کنم کە با وجود همە مشکلات، تنگناها و کمبودها کماکان دل در گرو آرمان‌های والای نظام اسلامی دارید و در راە اعتلا و آبادانی این سرزمین هر آنچە در توان دارید انجام می‌دهید.

امید دارم با استعانت از خدای بزرگ، برنامەها و کارهای در دست پیگیری و تدوین شدە توسط دولت خدمتگزار تدبیر و امید، آیندە کردستان زیبایمان بە توسعە یافتگی همە جانبە و فرجام نیک ختم شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها