موج

در حاشیه افتتاح یک پروژه صورت گرفت؛

در حاشیه افتتاح طرح گازرسانی به 208 روستا استان لرستان، سید موسی خادمی دستور رفع مشکل گازررسانی به منزل یکی از اهالی دهستان کاکاشرف را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سید موسی خادمی استاندار لرستان که به منظور افتتاح طرح گازرسانی به 208 روستا استان لرستان وارد دهستان کاکاشرف از توابع شهرستان خرم‌آباد شده بود، برای رفع مشکل گازرسانی به منزل یکی از روستائیان، دستور ویژه‌ای صادر کرد.

بر اساس این گزارش، در حاشیه این آئین، سید محمدرضا سهرابی دهیار روستای تپه دار دهستان کاکاشرف از عدم گازرسانی به منزلش خبر داد و گفت: منزل من تنها واحدی است که از نعمت گاز برخوردار نشده است.

وی افزود: دلیل این مشکل را نمی‌دانم اما امیدوارم استاندار لرستان و مسوولین شرکت گاز برای حل این مشکل، کاری کنند.

استاندار لرستان

استاندار لرستان دستور رسیدگی صادر کرد

پس از طرح این سخنان، سید موسی خادمی استاندار لرستان با ابراز تاسف از اتفاق به وجود آمده، برای رفع کامل مشکل این روستایی دستور رسیدگی صادر کرد.

استاندار لرستان سپس در مذاکره با مدیرعامل شرکت گاز لرستان، علت مشکل را جویا شد و از وی خواست تا پس از بررسی، در اسرع وقت نسبت به رفع این موضوع اقدام کند.

در همین رابطه، غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان به خبرنگار موج، گفت: علت عدم گازرسانی به منزل این روستایی عزیز، وجود ملک ایشان خارج از طرح هادی و در چند متری روستا است اما با دستور استاندار محترم، موضوع به معاونت عمرانی استانداری ارجاع خواهد شد و شرکت گاز نیز حسب همین دستور، اقدامات اجرایی لازم را انجام خواهد داد.

شرکت گاز لرستان

گازرسانی به این واحد روستایی انجام می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز لرستان، افزود: انشاالله پس از بررسی کارشناسی و اخذ مجوز لازم، به این واحد نیز گازرسانی خواهد شد چراکه که مردم ولی نعمتان ایران و انقلاب و نظام هستند و خشنودی آنان، سرلوحه کار شرکت گاز لرستان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها