موج

برگی از جشن چهل سالگی انقلاب در لرستان؛

در نخستین روز از جشن چهل سالگی انقلاب، به 208 روستا و 136 واحد صنعتی لرستان گازرسانی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، در نخستین روز از دهه فجر و در مراسمی با حضور سید موسی خادمی استاندار لرستان، محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان و جمعی از مردم، مسوولین و اصحاب رسانه استان، طرح گازرسانی به 208 روستا و 136 واحد صنعتی لرستان به بهره برداری رسید.

در این مراسم که به مناسبت چهل سالگی انقلاب در دهستان کاکاشرف خرم‌آباد برگزار شد، سخنرانان، جزئیات طرح‌های انجام شده و پروژه‌های در دست اقدام را برشمردند و در پایان، مشعل گاز مسجد این دهستان به نیابت از سایر پروژه‌ها، به صورت نمادین روشن شد.

1706 خانوار روستایی، امروز از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان، پیش از آئین بهره برداری از این طرح‌ها، در سخنانی، گفت: خوشحال و خرسندیم که در چهل سالگی انقلاب شکوهمند ملت ایران، در مراسمی اینچنین گرد هم جمع شده‌ایم تا 1706 خانوار روستایی 208 روستا و 136 واحد صنعتی دیگر در استان را از نعمت گاز بهره مند سازیم و این چیزی نیست جز انجام وظیفه و خدمت به مردم.

غلامرضا لطفعلیان

از امروز، مردم 53 روستا و مالکین 40 واحد صنعتی خرم‌آباد از نعمت گاز بهره مند شدند

وی، افزود: از امروز، 53 روستای خرم‌آباد و 40 واحد صنعتی خرم‌آباد نیز از نعمت گاز بهره مند خواهند شد که افتخار آن را باید به پای نظام نوشت و آن را وظیفه، خدمت و یادگاری از خادمین مردم در شرکت گاز لرستان دانست.

شرکت گاز لرستان در سال 97 به 420 روستا و 237 واحد صنعتی گازرسانی کرده است

لطفعلیان، تصریح کرد: بر خود می‌بالم که در عمر یکساله مدیریت بر شرکت گاز لرستان، توانستم با ممد از خداوند متعال و همت و تلاش شبانه روزی کارکنان اداری و فنی این شرکت، تنها در سال 97، به 420 روستا و 237 واحد صنعتی استان خود «لرستان» گازرسانی کنم، لذا از این بابت خدای بزرگ را شاکرم و امیدوارم که این وظیفه، خرسندی مردم را در پی داشته باشد.

گازرسانی به 330 روستای لرستان در سال 98

مدیرعامل شرکت گاز لرستان، تصریح کرد: طرح گازرسانی به 330 روستای لرستان در سال 98 نیز در دستور کار این شرکت است که امیدواریم در موعد مقرر انجام شده و موجبات خوشحالی جامعه روستایی و در نهایت توسعه استان لرستان را فراهم آورد.

سید موسی خادمی گازرسانی به روستاهای لرستان

گفتنی است در این مراسم، یکی از روستائیان در سخنانی، به نمایندگی از اهالی دهستان کاکاشرف، بخشی از مشکلات و کمبودهای منطقه را با استاندار لرستان در میان نهاد و در ادامه محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی به مشکلات پیش روی مردم اشاره و در پایان، سید موسی خادمی جهت رفع بخشی از مشکلات مطروحه، دستور پیگیری صادر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها