نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: کاستی های موجود در جامع نیازمند تلاش مردم و مسئولان است و با نق زدن و شانه خالی کردن مشکلات حل نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آیت الله «غلامعلی نعیم آبادی» ظهر امروز در جمع نمازگزاران بندرعباس، افزود: قرآن از هرگونه کاستی مبراست و حدیث ثقلین دلیلی محکم بر سالم بودن قرآن است.

وی اظهار کرد: کتاب قرآن در طول تاریخ به دست نااهلان افتاد و از آنجایی که نتوانستند در الفاظ قرآن تغییر ایجاد کنند در تفسیر آن انحراف بوجود آوردند.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: روح قرآن دست نخورده است اما حدود، تعاریف، حد و مرز آن را بهم زدند و بدترین برداشت ها از قرآن شد.

نعیم آبادی در ادامه با بیان اینکه ۱۲بهمن آغاز ایام دهه فجر انقلاب اسلامی روزی  فراموش نشدنی در تاریخ اسلام است، اظهار کرد: انقلاب در طول چهل سال راه خود را رفته و این مسیر ادامه دارد لذا مردم باید با حضور پر شور در میدان مشکلات جامعه را حل کنند.

وی با اشاره به اینکه باید مردانه وارد میدان شد تا مملکت دندان دار شود، عنوان کرد: کاستی های موجود در جامعه نیازمند  تلاش مردم و مسئولان است و با نق زدن و شانه خالی کردن مشکلات حل نمی شود.