خسرو شهبازی گفت: هم‌زمان با گرامیداشت دهه فجر امسال 168 پروژه بخش کشاورزی بااعتبار 163 میلیارد و 707 میلیون تومان و اشتغال‌زایی 1771 نفر در کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه ضمن تأکید بر تحولات بنیادی بخش کشاورزی استان کشور از زمان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون خبر داد و ابراز داشت: از 168 پروژه افتتاح‌شده در ایام دهه فجر امسال در بخش کشاورزی کرمانشاه، 160 پروژه به بهره‌برداری می‌رسد و 8 پروژه نیز عملیات اجرایی آن‌ها در ایام دهه فجر آغاز می‌گردد.

وی تصریح کرد: میزان اعتبار 160 پروژه افتتاح‌شده 153 میلیارد تومان در بخش‌های 92 پروژه عمرانی و 68 پروژه تسهیلاتی اجرایی می‌شود و با بهره‌برداری این پروژه‌ها برای 1322 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

شهبازی خاطرنشان ساخت: پروژه‌های ویژه گرامیداشت دهه فجر در کرمانشاه مربوط به زیر بخش‌های 83 پروژه آب‌وخاک، 44 پروژه تولیدات دامی، 8 پروژه تولیدات گیاهی، 5 پروژه بخش شیلات، 13 پروژه منابع طبیعی و آبخیز برداری، 6 پروژه صنایع تبدیلی و تکمیلی و یک پروژه نیز مربوط به تعاون روستایی است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه بابیان این مطلب که هم‌زمان با دهه فجر، عملیات اجرایی 8 پروژه نیز در بخش کشاورزی استان کرمانشاه آغاز می‌شود، اعلام داشت: این پروژه‌ها شامل 3 پروژه عمرانی و 5 پروژه تسهیلاتی بوده که 3 پروژه در حوزه آب‌وخاک، 2 پروژه مربوط به تولیدات دامی، 2 پروژه تولیدات گیاهی و یک پروژه مربوط به صنایع تبدیلی هستند.

شهبازی افزود: اعتبار پروژه‌هایی که عملیات اجرایی آن‌ها در ایام دهه فجر آغاز می‌شود، بالغ‌بر 9 میلیارد و 839 میلیون تومان و اشتغال‌زایی بخش کشاورزی برای 449 نفر خواهد بود.