محمد علی طالبی بیان کرد:در طول این ۴۰ سال با تمام فراز و فرودها، انقلاب در راستای تحقق اهداف خودش حرکت کرد و امروز بر بلندای جهان ایستاده و منادی مبارزه با استکبار و استبداد در جهان است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی امروز در نشست دیدار روحانیون و طلاب استان یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تبریک آغاز دهه مبارک فجر اظهار داشت:انقلاب اسلامیانقلاب ارزش‌ها بود و آرمان‌ها و اهداف بلندی با خود داشت.

وی خاطرنشان کرد: در طول این ۴۰ سال با تمام فراز و فرودها، انقلاب در راستای تحقق اهداف خودش حرکت کرد و امروز بر بلندای جهان ایستاده و منادی مبارزه با استکبار و استبداد در جهان است.

استاندار یزد با بیان اینکه این ایستادگی دستاورد بسیار بزرگی است که انقلاب اسلامی ایران به وجود آورده خاطرنشان کرد: این به واسطه حضور مردم در صحنه و رهبری‌های حکیمانه امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب محقق شد.

طالبی عنوان کرد: بعد از ۴۰ سال همه وظیفه داریم که نگاه دوباره‌ای به آن آرمان‌ها و اهداف داشته باشیم تا بتوانیم آغاز ۴۰ ساله دوم را بر اساس چنین آرمان‌ها و اهدافی طرح‌ریزی کنیم.

وی تصریح کرد: امروز با گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب، بزرگترین سرمایه انقلاب این است که هیچ کسی در هیچ کجا اهداف و آرمان‌های انقلاب را زیر سوال نبرده و آنقدر آرمان‌ها و اهداف خوب بوده که جوابگوی نیازهای امروز ما هم هست.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: قطعا می‌توان با شعار وحدت و انسجام، برای سال‌های سال دیگر انقلاب برنامه تضمین شده داشته باشیم و بر همین اساس حرکت کنیم به همین دلیل باید در راستای برنامه‌ریزی مناسب در این زمینه قدم برداریم.

طالبی با بیان اینکه نیاز امروز جامعه ما انسجام همه بخش‌ها، نخبگان، گروه‌ها و سلیقه‌ها در راستای تامین منافع ملی است بیان کرد: امروز با مشکلات و مسائلی روبرو هستیم که بیش از هر زمان دیگری صدای واحد از کشور را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه همه در جریان مسائل و مشکلات کشور هستیم، گفت: تحریم‌هایی که ظالمانه به کشور تحمیل شد و آسیب‌های آن همه محصول بازه خاص زمانی است که نمی‌توان مشکلات را برگردن فرد خاصی انداخت.

استاندار یزد افزود: برای رفع این مشکلات و عبور از این شرایط، همه باید پای کار باشند و در کنار مردم و مسئولان و روحانیون همه با هم در کنار یکدیگر برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب تلاش کنیم و آن انسجام و وحدت را داشته و بر این اساس حرکت کنیم.

طالبی گفت: بنای ما در استان این است که حاشیه‌ها را کم کنیم و خدمت به مردم پر رنگ شده و در خدمت به مردم همه جناح‌ها، افکار و اندیشه‌هایی که در چارچوب نظام جمهوری اسلامی هویت و فعالیت دارند به خدمت گرفته شوند.

وی ادامه داد: مردم نباید اعتماد و امیدشان نسبت به انقلاب و ارکان نظام را از دست بدهند و ما وظیفه داریم که در راستای امید آفرینی به جامعه تلاش نماییم.