سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تدبیر نیروی انتظامی در مدیریت اعتراضات صنفی، عملکرد این نیرو در ایجاد امنیت روانی جامعه را موفق عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حیدرعلی عابدی گفت: پلیس پس از انقلاب اسلامی از جایگاه و ارزش والایی در نزد مردم برخوردار شد و این موضوع همواره برای دشمنان نظام و گروه های ضد انقلاب ناخوشایند بوده و به همین جهت هم سعی کردند از هر فرصتی استفاده کنند تا بتوانند نیروی انتظامی و مردم در مقابل هم قرار دهند.

وی با بیان اینکه اعتراض حق طبیعی هر انسانی است اضافه کرد: راه های قانونی بسیاری برای پیگیری مشکلات مردم وجود دارد و نباید اعتراضات را به کف خیابان ها کشاند چرا که دشمنان و گروه های ضد انقلاب قطعاً از این فرصت برای برهم زدن امنیت کشور استفاده می کنند.

ناجا، بار کم کاری دیگر دستگاه ها را بر دوش می کشد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 در ادامه با انتقاد از برخی کم کاری ها در دستگاه های اجرایی گفت: نیروی انتظامی در مدیریت اعتراضات صنفی خوب عمل کرده اما نکته حائز اهمیت این جا است که اگر دستگاه های اجرایی کشور هم در رفع مشکلات مردم کم کاری نمی کردند شاهد بروز این گونه تجمعات نبودیم و باید اذعان کرد که ناجا، بار کم کاری دیگر دستگاه ها را بر دوش می کشد.امنیت کشور استفاده می کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ حرمت نیروهای انتظامی گفت: خویشتنداری ناجا در برابر تجمعات اعتراضی را نباید نشانه ضعف این نیرو دانست بلکه این نشانه اقتدار است.

وی به مقایسه برخورد نیروی انتظامی و نیروهای پلیس کشور فرانسه با معترضان پرداخت و گفت: نیروی انتظامی چون برای مردم احترام ویژه ای قائل است ، به همین دلیل طوری اوضاع را مدیریت و کنترل می کند که به کسی آسیبی وارد نیاید و چنین چیزی را در کمتر جایی از دنیا می توان دید.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی عملکرد نیروی انتظامی در ایجاد امنیت روانی جامعه را موفق عنوان کرد و گفت: در استان اصفهان هم به دلیل برخی مشکلات با برخی تجمعات و اعتراض های صنفی مواجه بودیم که  نیروهای انتظامی استان با تدبیر خوبی این تجمعات را مدیریت کردند و لازم می دانم تا از صبر و بردباری، مدیریت و تیزهوشی آنان تقدیر و تشکر ویژه ای داشته باشم.