در آستانه جشن باشکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی فرمانده ناجا در پیامی از معلولان قطع نخاعی پلیس اصفهان که برای امنیت مردم جانفشانی کرده اند، تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در آستانه جشن باشکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی فرمانده انتظامی استان اصفهان  به نمایندگی از فرمانده ناجا در منزل 10 نفر از معلولان قطع نخاعی پلیس استان اصفهان حضور یافت و پیام قدردانی سردار اشتری از تلاش های آنان در طول دوران خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد امنیت و آرامش برای مردم را به آنان ابلاغ کرد.

سردار معصوم بیگی گفت: بی شک این امنیتی که در جای جای میهن عزیزمان برقرار است را مرهون جانفشانی شهدا، جانبازان و کارکنان یگان های مختلف نظامی و انتظامی و سربازان دلاور هستیم.

وی خاطر نشان کرد: به همین منظور با دستور فرمانده ناجا و به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، در منزل 10 نفر از معلولان قطع نخاعی عادی و حین خدمتی پلیس استان اصفهان حضور یافته و ضمن ابلاغ پیام سردار اشتری، از زحمات و تلاش های آنان برای تامین نظم و امنیت مردم در طول دوران خدمت در نیروی انتظامی تجلیل به عمل آمد.

اصفهان- پلیس

گفتنی است؛ در پیام سردار اشتری به معلولان قطع نخاعی پلیس اصفهان آمده است: سلام بر غیور مردانی که برای اعتلای نام اسلام و کشور عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نکردند.

این عزیزان با همت والای خود برای عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم صادقانه تلاش می کنند و به فرموده مقام معظم رهبری مصداق حقیقی مجاهدان فی سبیل الله هستند.

بی شک  امنیت پایدار میهن عزیزمان در آستانه جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی مرهون جانفشانی نیروهای انتظامی است که جان و جوانی و سلامتی خود را در راه امنیت مردم نثار کردند، به همین جهت  بر خود لازم می دانم از تلاش های شما در طول دوران خدمت تقدیر و تشکر کرده، پوشیدن لباس عافیت و توفیق روز افزونتان را از درگاه احدیت مسئلت نمایم.