اولین باشگاه تجار جوان با هدف توسعه تجارت و سرمایه گذاری بین دوکشور ایران و آلمان در اتاق بازرگانی اصفهان تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، اولین باشگاه تجار جوان با هدف توسعه تجارت و سرمایه گذاری بین دوکشور ایران و آلمان با حضور رییس اتاق بازرگانی اصفهان، عضو هیات رییسه اتاق مشترک ایران و آلمان، رییس شورای عالی جوانان و جمعی از فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان تشکیل شد.

رییس اتاق بازرگانی اصفهان جوانان را سرمایه اصلی و آینده سازان کشور خواند و گفت: خرسندیم که در حد توان خود به منظور توانمندسازی هر چه بیشتر جوانان و برای حضور هر چه قدرتمندتر آنها در بازارهای داخلی و بین المللی تلاش نموده ایم.

 سیدعبدالوهاب سهل آبادی یکی از مهم ترین راههای نجات کشور در جنگ اقتصادی امروز را صادرات دانست و افزود: این در حالی است که تجار و بازرگانان در حال حاضر با مشکلات عدیده ای در زمینه صادرات از جمله مشکلات مربوط به برگشت پول مواجه می باشند.

وی باشگاه تجار جوان را محلی برای شبکه سازی و آموزش تجار جوان در یک بازار تخصصی با حضور بازرگانان، کارشناسان و مقامات تصمیم ساز در فرآیند توسعهتجارت و سرمایه گذاری خارجی صادرات،واردات کالا و خدمات در دو کشورمعرفی نمود.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در پایان سخنان خود ابراز امیدواری نمود جوانگرایی در کشور تنها در حد حرف نبوده و در عمل نیز شاهد بکارگیری جوانان توانمند در رده های مختلف باشیم.