محمدابراهیم الهی تبار گفت: تمام دستگاه‌ها و ادارات در ایام دهه فجر با رسانه‌ها نشست داشته باشند و به بیان دستاوردها و خدمات انقلاب بپردازند و غرفه‌های دستگاه‌ها برای نمایش دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی در سطح شهر برپا شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه بابیان اینکه نشاط افزایی محور برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و دهه فجر است، تأکید کرد: حضور ایلات و عشایر در برنامه‌های سالگرد انقلاب با توجه به نقشی که در انقلاب و دفاع مقدس داشته‌اند، پررنگ باشد.

محمدابراهیم الهی تبار در کارگروه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تصریح کرد: در برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر، فجر آفرینان و مبارزان انقلاب نباید فراموش شوند و ایلات و عشایر دراین‌بین سهم بسزایی دارند.

الهی تبار با اشاره به نقش مؤثر پایگاه‌های بسیج برای بیان دستاوردهای نظام بیان داشت: پایگاه‌های بسیج و مساجد محل مناسبی برای حضور و بهره‌گیری از خاطرات این افراد است.

الهی تبار همچنین بابیان اینکه یادمان‌های شهیدان برای شناساندن مبارزان انقلاب ایجاد شود، گفت: شهرداری‌ها محور آماده‌سازی شهرها برای ایام دهه فجر هستند. در اجرای برنامه‌ها محوریت نشاط افزایی برای مردم باشد.