ابراهیمی گفت: همزمان با فرارسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برنامه‌هایی برای خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد کبودرآهنگ اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  مدیر کمیته امداد کبودرآهنگ مطرح کرد: همزمان با فرارسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برنامه‌هایی برای خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد کبودرآهنگ اجرا می‌شود.

ابراهیمی افزود: از مهم‌ترین این برنامه‌ها می‌توان به واگذاری 4 واحد مسکونی به مددجویان روستایی اشاره کرد که با صرف 200 میلیون تومان ساخته‌شده است.

وی بیان کرد: در دهه فجر کمک هزینه 20 نوعروس تهیه جهیزیه داده می‌شود به طوری که هر فرد 4 میلیون و در مجموع 80 میلیون تومان دریافت می‌کنند.

ابراهیمی گفت: سرکشی به 10 خانواده زیرپوشش و توزیع تجهیزات پزشکی برای 50 مددجوی دارای بیماری صعب‌العلاج و سالمند با صرف 20 میلیون تومان از دیگر برنامه‌های دهه فجر به شمار می‌رود.

مدیر کمیته امداد کبودرآهنگ اعلام کرد: 400 سبد غذایی هم به کودکان دارای سوءتغذیه زیر 6 سال داده می‌شود که برای تهیه آن 360 میلیون تومان هزینه شده است.

ابراهیمی مطرح کرد: اعزام 23 نفر از مددجویان به مشهد مقدس و عتبات عالیات با 20 میلیون تومان، برگزاری جشن انقلاب با حضور 150 مددجو و برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآنی کارکنان کمیته امداد در رشته حفظ، قرائت و مفاهیم از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای دهه فجر به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه 3 هزار و 250 خانوار زیر پوششکمیته امداد کبودرآهنگ قرار دارد، افزود: 36 دانشجو ، 758 دانش‌آموز و 251 یتیم و 253 فرزند محسنین با بیش از هزار و 800 حامی هم زیر پوشش این نهاد قرار دارند.