مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: "مهمان من" یکی دیگر از سرویس های جدید تلفن ثابت، به عنوان میزبان به مشتریان مخابرات خدمات ارائه می دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ، آزاد حکمت با اشاره به قدمت خدمات تلفن ثابت به عنوان اولین وسیله ارتباطی و مخابراتی اظهارداشت: بواسطه خدمات مطلوب و مقرون به صرفه ی مخابرات به مشتریان ، خوشبختانه همچنان شاهد استقبال مردم نسبت به خرید امتیاز تلفن ثابت وتداوم بهره گیری مشتریان از خدمات این حوزه هستیم.

وی در گفتگو با خبرنگار موج کردستان با اعلام اینکه در حال حاضر تعداد 581 هزار و 928 شماره منصوبه در استان داریم تصریح کرد : از این آمار تعداد 519 هزار و 324 شماره با ضریب نفوذ 31.8 درصد مشغول بکار هستند.

حکمت با بیان این مطلب که مخابرات منطقه کردستان با هدف تحقق شعار "ارتباطی فراگیر"، مشتری مداری و ارائه خدمات سرویس های جدید تلفن ثابت ، همگام با شرکت مخابرات ایران سرویس "مهمان من" را برای مشتریان تلفن ثابت راه اندازی کرده خاطر نشان ساخت: اجرای این طرح از ابتدای بهمن ماه جاری آغاز شده است که تمام مشتریان مخابرات می توانند نسبت به فعالسازی سرویس جدید مهمان من با کاربرد شارژ در مقصد اقدام نمایند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح سرویس" مهمان من " افزود: در صورتی که شماره متقاضی به صورت شارژ در مقصد نشانه گذاری شود، تماس مخاطبین با شماره مورد نظر رایگان محاسبه شده و هزینه های تماس برای فرد گیرنده تماس منظور نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای استفاده از این سرویس نیاز به دریافت شماره جدید نیست اعلام کرد: کلیه مشتریان تلفن ثابت برای درخواست فعالسازی سرویس " مهمان من" بر روی شماره های جاری می توانند به نشانیWWW.TCI.IR و یا به یکی از مراکز ارائه خدمات تلفن ثابت مراجعه نمایند.

 حکمت به مزایای راه اندازی سرویس" مهمان من" یا شارژ در مقصد اشاره داشت و عنوان کرد : با استفاده از این سرویس کلیه شهروندان ، صاحبان مشاغل ، شرکت های خدماتی ، سازمان ها ودستگاه های دولتی وخصوصی و همچنین دارندگان مراکز تماس می توانند برای پاسخگویی به انواع نیازمندیهای شهروندان به گونه ای اقدام نمایند که تماس تلفنی مخاطبان هیچ هزینه ایی برای فرد تماس گیرنده نداشته باشد.