مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت:همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب6پروژه گازرسانی دراستان اصفهان افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مصطفی علوی  اظهار داشت: در دهه فجرامسال با هزینه ای بالغ بر73 میلیارد ریال 6 طرح گازرسانی افتتاح و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال عملیات اجرایی یک طرح نیز آغاز می گردد.

وی با اشاره به  افتتاح 6پروژه گازرسانی در سطح استان اصفهان با هزینه ای بالغ بر73 میلیارد ریال خبرداد وگفت: همچنین عملیات اجرایی یک پروژه گازرسانی نیز در این ایام مبارک با هزینه پیش بینی شده 20میلیارد ریال آغاز می شود.

سید مصطفی علوی از بهره برداری 4 طرح بزرگ گازرسانی به صنایع استان اصفهان، خبرداد و افزود: این طرح ها شامل؛گازرسانی به شهرک صنعتی نهضت آباد با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال، شهرک صنعتی اردستان با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال ، فاز دو شهرک صنعتی بزرگ اصفهان با اعتباری بالغ بر 11میلیارد ریال و شهرک صنعتی تودشک با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال می باشند.

وی تصریح کرد: در این طرح های صنعتی، واحدهای تولیدی زیادی از جمله؛ مرغداری ها، گلخانه ها، دامداری های و...در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

علوی با اعلام اینکه، ساختمان پست امداد در شهر افوس با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال و ساختمان پست امداد نصرآباد جرقویه با اعتبار11میلیون ریال از دیگر پروژه های آماده افتتاح در ایام دهه فجرسال جاری است، اظهار داشت: به لطف خداوند متعال و تلاش کارکنان این شرکت، بار دیگر شاهد دستاوردهای جدید و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران و تحول در شهرها و روستاهای محروم خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان همچنین به آغاز عملیات اجرایی ساختمان پست امداد شهر سجزی اصفهان اشاره کرد و گفت: برای این پروژه اعتباری به مبلغ 20 میلیارد ریال پیش بینی گردیده که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، کلنگ زنی خواهد شد.