شهردار نهاوندگفت: امسال با توجه به شرایط خاص کشور، می‌طلبد که تمامی اعضای کمیته فضاسازی دهه فجر به شکل شایسته‌ تر و متفاوت‌ تر نسبت به سال‌های قبل تزئینات شهری را انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، کمیته مدیریت شهری و فضاسازی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور شهردار و روابط عمومی های ادارت و دبیر هیئت اندیشه ورزان جوان برگزار شد.

شهردار نهاوند در این نشست با اشاره به اهمیت روابط عمومی در انتقال اقدامات صورت گرفته به شهروندان گفت: امسال با توجه به شرایط خاص کشور، می‌طلبد که تمامی اعضای کمیته فضاسازی دهه فجر به شکل شایسته‌ تر و متفاوت‌ تر نسبت به سال‌های قبل تزئینات شهری را انجام دهند.

 محمد حسین پور در ادامه  از برگزاری مراسم پیاده روری عمومی همزمان با اولین روز از آغاز دهه مبارک فجر خبر داد و خاطر نشان کرد: شهرداری با همکاری ادارت اقدام به برگزاری ایستگاه تلاش و خدمت (عملکرد ادارات) با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده در سطح شهر خواهد نمود.

شهردار نهاوند با تاکید بر مردمی برگزار کردن مراسم دهه فجر افزود: فضاسازی باید با استفاده از ایده‌های نوآورانه و خلاق انجام بگیرد تا مردم این تغییر را در درون فضای شهری به‌طور محسوس احساس کنند.