موج

آیت الله فلاحتی در دیدار با اعضای هیئت کبدی گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان ورزش را تضمین کننده سلامت انسان عنوان کرد و گفت: توسعه ورزش همگانی در جامعه و درخشش ورزشکاران در عرصه های جهانی نیازمند برنامه ریزی مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با اعضای هیئت کبدی گیلان با تبریک درخشش ورزشکاران این رشته در آسیا اظهار کرد: توسعه ورزش همگانی و ورزش پهلوانی و قهرمانی نیازمند برنامه ریزی مسئولان است.

وی بر درخشش ورزشکاران ایرانی در عرصه های جهانی تاکید کرد و افزود: مردان و بانوان ورزشکار ما با رعایت موازین شرعی در میدان های جهانی حضور پیدا می کنند.

ورزش سلامت انسان را تضمین می کند

امام جمعه رشت با بیان اینکه ورزش سلامت انسان را تضمین می کند، تصریح کرد: هزینه پیشگیری از بیماری بسیار کمتر از درمان است.

آیت الله فلاحتی، وجود بیماری های مختلف در جامعه را به دلیل کم تحرکی و نبود ورزش بین مردم دانست و بیان کرد: بستر برای فعالیت ورزشی جوانان باید در جامعه فراهم شود.

وی اخلاق مداری، روابط عمومی سالم، اراده قوی و رابطه محکم با خداوند را از ویژگی ورزشکاران توصیف کرد و گفت: ورزش بستری برای رشد جسم و روح انسان محسوب می شود و فرد را به بالندگی می رساند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر فراهم کردن بستر برای ورزش جوانان، خاطرنشان کرد: امیدوارم با تلاش مسئولان بستر برای توسعه ورزش همگانی در جامعه فراهم شود.

آیت الله فلاحتی در دیدار با اعضای هیئت کبدی گیلان1

کسب مقام نخست کبدی ایران برای نخستین مرتبه در آسیا

رئیس هیئت کبدی گیلان نیز در دیدار مذکور به کسب مقام نخست کبدی ایران برای نخستین مرتبه در آسیا اشاره کرد و گفت: کسب مقام قهرمانی آسیا در بخش بانوان و آقایان کسب شده است.

حسین میربلوک به تفقد مدال آوران کبدی ایران توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: حضور قوی ورزشکاران کبدی در عرصه های جهانی حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه هیئت های کبدی شهرستان های گیلان در رده استانی و ملی فعالیت خوبی دارند، تصریح کرد: با توجه به برخی مشکلات موجود در جامعه فعالیت های ورزشی می تواند گره گشا باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها