همزمان با دهه فجر اولین باجه تخصصی خدمات پستی در حوزه صنایع دستی در میدان امام اصفهان راه اندازی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در دیدار مدیر کل پست استان اصفهان گفت: اولین باجه تخصصی خدمات پستی در حوزه صنایع دستی در میدان امام اصفهان همزمان با دهه فجر راه اندازی می شود.

فریدون الله یاری تاکید کرد: ما به مقوله پست جدای از بحث خدمات رسانی نگاهی فرهنگی داریم زیرا بخشی از حافظه تاریخی کشور ما در مقوله پست از طریق چاپ و نشر تمبرهای یادبود متبلور می شود.

وی ادامه داد: بدون شک توسعه خدمات رسانی به ویژه خدمات الکترونیک نقش مهمی در توسعه گردشگری و صنایع دستی دارد روی همین اصل آماده هرگونه همکاری در راستای توسعه ارتباط میان اداره کل پست استان و میراث فرهنگی استان هستیم.

الله یاری گفت: با توافق به عمل آمده میان اداره کل میراث فرهنگی  و اداره کل پست استان، با توجه به اینکه یکی از بزرگترین مراکز عرضه صنایع دستی در جهان در مجموعه جهانی میدان امام قرار دارد، اولین باجه تخصصی ارائه خدمات پستی ویژه ارائه خدمات صنایع دستی در این میدان تاریخی راه اندازی می شود.

وی در همین راستا افزود: ارائه خدمات نقل و انتقال صنایع دستی ویژه فروشندگان و عرضه کنندگان صنایع دستی از یکسو و همچنین خدمات رسانی به گردشگران در راستای نقل و انتقال خرید صنایع دستی آنان با تخفیف ویژه از جمله اهداف راه اندازی این باجه تخصصی می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان بیان کرد: طرح خدمات رسانی پستی در گام نخست شامل عرضه کنندگان صنایع دستی به ویژه فروشگاه های دارای نشان استاندارد در میدان امام خواهد بود و در گام بعد خدمات رسانی به گردشگران به ویژه در نوروز 98 در دستور کار این دو مجموعه قرار می گیرد.