مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان از اعلام فراخوان و انتشار پوستر جشنواره عکس و فیلم «هرمزگان من» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «رضا برومند» از اعلام فراخوان و انتشار پوستر جشنواره عکس و فیلم  «هرمزگان من» خبر داد و گفت: عکاسان در معرفی مکان‌های گردشگری و ترغیب گردشگران برای سفر به منطقه یا مکانی خاص نقش به‌سزایی دارند و در نظر است جشنواره در بخش های عکس، فیلم مستند و فیلم کوتاه موبایلی برگزار شود.

وی ادامه ادامه داد: این جشنواره در 4 محور ظرفیت های طبیعی و چشم اندازهای گردشگری، معماری و شهرسازی سنتی، صنایع دستی و میراث ملموس و ناملموس (آیین ها، رسوم و سنت ها) برگزار می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان ضمن دعوت از هنرمندان برای شرکت در این جشنواره گفت: هرمزگان از حیث جاذبه‌های گردشگری، بناهای تاریخی و صنایع دستی دارای پتانسیل مطلوبی است که بسیاری از از آن مطلع نیستند و برگزاری چنین جشنواره‌هایی می‌تواند مردم را از ظرفیت‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آگاه کند.

برومند تاکید کرد: علاقه‌مندان برای ثبت نام در جشنواره «هرمزگان من» از 12 تا 30 بهمن فرصت دارند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.Hormozganeman.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این رویداد، برای حضور در جشنواره ثبت نام کنند.