مدیرکل آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد:

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از کسب رتبه اول آموزش و پرورش کردستان در شاخص‌های عمومی جشنواره شهید رجایی در سال 96 خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، رشید قربانی امروز در نشست شورای معاونین اداره‌کل آموزش و پرورش استان کردستان اظهار کرد: نظارت بر فعالیت واحدهای اداری و آموزشی و ارزیابی اقدامات مجموعه منجر به تحرک دست اندرکاران و پویایی سیستم است و باید این مهم توسط معاونین مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در همین راستا و با رویکرد بررسی وضعیت ایمنی واحدهای آموزشی با اولویت مدارس لازم‌التوجه و مدارس غیر دولتی با حضور کارشناسان آموزش و پرورش و نوسازی از مدارس بازدید می‌شود.

قربانی همچنین از کسب رتبه اول آموزش و پرورش کردستان در شاخص‌های عمومی جشنواره شهید رجایی در سال 96 خبر داد و با بیان اینکه حضور موثر دستگاه در این عرصه نماد موفقیت است، خواستار تلاش مجموعه برای ارتقای جایگاه استان در سطح کشوری شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان همچنین با اشاره به تهیه و تدوین زیر نظام‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و تعریف 72 برنامه در این خصوص، بر فعالیت کارگروه استانی سند تحول، تمهید مقدمات و عملیاتی کردن برنامه‌های ابلاغی تاکید کرد و یادآورشد: باید برنامه‌ها پیگیری و اقدامات انجام شده گزارش شود.

قربانی پاسخگویی به موقع مکاتبات به خصوص نامه دستگاه‌های نظارتی، افراد، سازمان‌ها و ادارات همکار را در اجرای اقدامات و پیشبرد امور لازم دانست و بر تسریع در پاسخگویی تاکید کرد.

وی با اشاره به طرح‌ها و برنامه‌های ابلاغی کشوری و استانی حوزه امور زنان، خواستار اجرای این برنامه‌ها صرفا توسط کارشناسی امور زنان اداره‌کل، با دقت و بهره‌گیری از توان مربیان متعهد و متخصص و همکاری کلیه بخش‌های مرتبط شد.

وی از اقدامات، فعالیت‌ها و دستاوردهای حوزه‌های مختلف به ویژه معاونت آموزش متوسطه قدردانی کرد و اظهار داشت: کسب موفقیت‌ها، حاصل کمک و همراهی کلیه حوزه‌ها است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها