استاندار گلستان گفت: با برنامه ریزی انجام شده برای دو سال آینده عقب ماندگی های مناطق مختلف استان بویژه شرق و شمال گلستان برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری موج گلستان، مناف هاشمی در جمع مردم گنبد که برای سخنرانی حسن روحانی در ورزشگاه تختی حضور داشتند گفت: با برنامه های سفر و برنامه ریزی انجام شده برای دو سال آینده عقب ماندگی های مناطق مختلف استان بویژه شرق و شمال گلستان برطرف شود.

وی اظهارداشت: ارائه راهکارهای توسعه اقتصادی و اجتماعی استان های مرزی و ارتقای سطح معیشتی اقوام از راهبردهای دولت است.

حسن روحانی به همراه شماری از معاونان و وزیران دولت امروز دوشنبه از طریق فرودگاه کلاله وارد گلستان شد، دیدار مردمی اولین برنامه این سفر دو روزه بود که با حضور گسترده مردم در ورزشگاه تختی شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

در جریان سفر رییس جمهوری به گلستان برنامه ها و طرح های مرتبط با توسعه استان در حوزه های بهداشت و درمان، کشاورزی، حمل و نقل، مدیریت منابع آب، انرژی، گردشگری، محیط زیست، عمران شهری و روستایی، ورزش، آموزش عالی، آموزش و پرورش، صنایع و همچنین سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی پیگیری می شود.

دیدار با نخبگان و علمای اهل تسنن و تشیع، بهره برداری از پروژه های استانی، شرکت در شورای اداری استان گلستان و نشست خبری با رسانه ها از دیگر برنامه های سفر رییس جمهوری است.