فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 56 دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی اظهار داشت: 56 دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه در عملیات کاشف توسط ماموران این فرماندهی طی 24 ساعت گذشته کشف شد.

وی کشف 45 دستگاه خودرو و 11 دستگاه موتورسیکلت مسروقه، کشف 61 فقره سرقت اماکن خصوصی و داخل خودرو، کشف 2 دستگاه موتورسیکلت قاچاق و دستگیری یک قاچاقچی کالا، کشف یک کیلو و 439 گرم تریاک و دستگیری 11 خرده فروش مواد افیونی، دستگیری 16 معتاد متجاهر، توقیف 43 دستگاه خودرو و 39 دستگاه خودروی متخلف و دستگیری 41 محکوم غایب را از جمله دستاوردهای مهم این طرح برشمرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: با تلاش ماموران پلیس تمامی اموال مسروقه کشف شده در این عملیات پس از طی مراحل قانونی به مال باختگان تحویل شد که این اقدام با خرسندی و اعلام قدردانی آنان از تلاش ها و زحمات ماموران پلیس همراه بود.

یاردوستی با اشاره به تداوم این گونه عملیات ها در فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان، گفت: از شهروندان می خواهیم در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوکی و یا جرمی بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به اطلاع ماموران پلیس برسانند.