موج

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان اعلام کرد:

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان گفت: نخستین همایش علمی پژوهشی «اقتصاد پنهان» اسفندماه امسال در دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، علی خداویسی با اشاره به برگزاری نخستین همایش منطقه‌ای علمی - پژوهشی «اقتصاد پنهان» با مشارکت استان‌های مرزی غرب کشور اظهار داشت: در این همایش استان‌های کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام مشارکت دارند.

وی با اشاره به اعلام فراخوان این همایش از اول بهمن ماه جاری افزود: علاقمندان به شرکت در این همایش تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند تا مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان ادامه داد: بیوتروریسم، بحران‌های ارز و تأثیر رسانه برآن و تأثیر آن براشتغال، چالش‌های فرهنگی، آسیب‌های اجتماعی از منظر جرم شناسی و تأثیر آن بر توالید ملی، کولبری و پیامدهای آن، فقر و نابرابری اقتصادی، تأثیر آن برثبات خانواده، تأثیر آن بر تجارت قانونی در فرایند دادرسی کیفری، تأثیر آن بر اقتصاد شهری، راهکارهای پیشگیری از آن، تأثیر آن برنظم و امنیت اجتماعی، پولشویی و اثرات آن براقتصاد کشور، تأثیر آن بر فضاهای شهری مناطق مرزی از منظر آسیب‌شناسی تقنینی، قضایی و اجرایی از محورهای این همایش علمی – پژوهشی است.

خداویسی با اعلام اینکه نتایج داوری مقالات علمی – پژوهشی «اقتصاد پنهان»، هفتم اسفندماه است، بیان کرد: زمان برگزاری این همایش ۱۲ اسفندماه جاری خواهد بود.

وی گفت: آدرس وب سایت این همایش علمی پژوهشی www.epe.ir است و علاقمندان به شرکت در این همایش می‌توانند مقالات خود را به آدرس ایمیل kordestan@epe.ir ارسال کنند و یا جهت اطلاعات تکمیلی با شماره‌های ۰۸۷۳۳۲۴۰۶۴۴ و ۰۸۷۳۳۲۴۰۵۶۹ تماس حاصل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها